Arkadaşlar Dofus online'a başlıyorum.Açıkçası elimde fazla bir bilgi yok.

2 Boyutlu MMORPG.Kendi karakterinizi yaratıyorsunuz ve dofus dünyasına atılıyorsunuz.Oyun biraz da taktik üzerine kurulu.Oyunun çizgifilm benzeri grafikleri ve espirili görevleri oldukça hoşunuza gidecek.Dofus bazı kişilere hitap etmeyebilir ama oyunu oynadıkça daha çok seveceksiniz.
İndirmek için:
https://www.dofus.com

Online bir oyun.Boyutu 157 mb şuan indiriyorum %40 (:

Başlamak isteyen varsa beraber başlayabiliriz.
bnde üye oldm. da bugn oynayamayabilirm. :D
Tabi beklerim xP Şuan indirdim ve kurdum.Karakterimi seçtim.Güzel bir oyuna benziyor.Ama tek başıma alışmak zor olacak gibi.Yok mu başka =)
bi ara fantasy tennis oynuodum deli gibi çok elenceliydi oda :D
hadi bende katılam %12
Şuan emrebey adında biriyle tanıştık ve oynamaya çalışıyoruz.Oyun grafiklerini çok beğendim.ilk başlarda zor gelıyor ama zamanla alışmaya başladım.
ilginç bir oyuna benziyor başlayabilirim:)
%47 bekle beni ben geleyom :d
PvP sistemi hem saçma gibi,hemde güzel gibi.Ortada kılıç geziniyor,tıklayıp join diyorsun.Join'e tıklamışlarla beraber yanyana diziyor.Npc ile kaışıyorsun.Herkesi beklemek zorundasın.Sırayla hamle yapılıyor damage'e göre ödüller alıyorsun.Tam amacını anlayabilsem,level atladım ama nasıl bende anlamadım.Questler alıyoruz.Güzel oyun bence:)
%71
şurda acık bilgi verde cahil girmiyek oyuna
Bilgim olsa.Güzel bir yerde başlıyorsun.Yerde küçük yuvarlak top benzeri birşey var :) Onun üstüne gelince diğer map'e ışınlanıyorsun.Gerisini çözebilirsin ekrandan.
Amacın Ne Oyunda??
hadi ebnde gelem %1 XD
2 Boyutlu MMORPG.Kendi karakterinizi yaratıyorsunuz ve dofus dünyasına atılıyorsunuz.Oyun biraz da taktik üzerine kurulu.Oyunun çizgifilm benzeri grafikleri ve espirili görevleri oldukça hoşunuza gidecek.Dofus bazı kişilere hitap etmeyebilir ama oyunu oynadıkça daha çok seveceksiniz.

Elimdeki bilgi bu.Questler alıp,level tarzı oyunlardan.Ama bu biraz farklı.Yoksa Knight gibi oyunları hiç sevmem.Tam amacı bilmiyorum :)
%91
beyler yere paver stone döşüyom böle nuke ile falan hızlı yapamazmıyım 50 karelik bir alana yapıyorm biraz zor acıkcası

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.