Bende merak saldım acaba oyunu çözen arkadaşlar beni biraz bilgilendirebilirmi yani mesal UO da skill kasıp zaanatkar , savaşçı veyat büyücü olursunuz.İşte KO da level kasıp savaşırsınız felan filan. Burda nasıl bi sistem var ve tam oalrak amaç nedir acaba ? Birde makinanın çok salam olması gerekiyomu (sistem gereksinimleri yani) çünkü biraz kötü bir donanıma sahibimde.
Benimde çok iyi değil makinam.Ve hiç kasmıyor makinayı çok rahat oynayabiliyorsunuz.Girişte karakter seçimi var.Warrior,healr gibi seçenekler var fakat warrior'u seçtim ama 3 spell kullanabiliyorum.Level atlayıp str,dex,resist vs. 5 tane özelliğinizi geliştirebiliyorsunuz.Oturarak kendinize heal basabiliyorsunuz.Knight gibi bir yeri seçip oraya rahat gidebiliyorsunuz.Knight'tan daha iyi.Boyutu biraz küçük tabi 2d olmasına rağmen grafikleri çok iyi.Nickim Nexima.Playerlar ile pvp yapabiliyorsunuz.Yada party'e katılıp npc kesiyorsunuz.Random item alabiliyorsunuz.Questler var.3 quest aldım ama yerini halen bulabilmiş değilim biraz zor gibi.UO'a benzer in-game yazışabiliyorsunuz.Türk karşınıza sık olmasada çıkabiliyor.Birisi ile pvp yaptık,sağolsun beni kesti :) Summon yaratık çıkarabiliyor.Bear çıkardı örneğin hem o büyü atıp hemde bear beni kesiyordu.İşte böyle xP
bitti download yükledim ne yapmalıyım :D:D
Oyunu kur.Siteden bir account alıp onayla.Giriyorsun karakter seçip başlıyorsunuz..
ya tmm üyelik aldım girdim falanda burda choose server selection war hangisi 3 tane war
ss koysana anlamadım :)
girdim nerdesin
nick?
Marlock
nexi gelsene oynayak :D
Maçı izliyorum gelince oynarız :D
bnde indirmeme kaldıı yerden dewam ediyom. iftar + oturmacadan donduk :D gircem birasdan D: %94
İlk yarı bitti.Ee oynayanların yorumlarını alalım ^^ Alışan banada öğretsin :)
çok karışık geldi oyun ama anlamaya çalışcam :D bn Heal ve cure yapan bişey açtım :D Summoner olcaktım ama bu oldm :D
ya bu arada oyuna başlayamadı mbi türlü sürekli aynı yerdeyim. I'm ready to adventure diyom başlamıyo :D

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-20 22:08, 15 yıl önce)
şuan indiriyorum.kayıt için birşey varmı ? yoksa uodaki free acc gibimi ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.