İnternetten worms u indirdim işte biraz oynadım fln şimdi internetten oynamak istiyorum bağlanıyorum servere bi bakıyom worms işte eski version yeni version için şu şu siteye giriniz fln yazıyo. O siteye girdim (offical) updateyi indirdim , updateyi yükledim oyuna çift tıklayınca bekletiyo sonra açılmıyo. Bide update den başka bide patch var onu indirip yükledim bu seferde CD istiyo napcağımı şaşırdım bi yardım edin şunu update ediyim.
Cd istiyorsa Nocd crackı fılan vardır onu ara.
link ver bizde indirelmi :D landan yaparız
ya yıllar önce biz bu oyunu oynardık, daha hayatında görmeyen hıyarşar ; aa bu ne yaaa ??? derlerdi...
worms'un gelişmiş hali ve online serverlari bulunan yeni oyun Gunbound.Worms'u bilen herkes oynayabilir..
Buyrun dunyanin en buyuk gunbound serveri https://gunbound.softnyx.net
Biz klasik worms de kalalım :p ayrıca konuyu upladım çünkü bi ara anlaşıp worms host kurayım isterseniz bi gün kapışırık hö ?
beyler win xp için olan pack ı yaptıktan sonra deneme sürem dolmuş satın al sayfası geliyor buna bi çözüm bulabilirmisiniz?
fistandantilus : Cd istiyorsa Nocd crackı fılan vardır onu ara.

+1;)
:D aramazmıyım o oyun için deli gibi site araştırdım ama hepsi eski versiyonu için yani xp için olanı lazım :)
hmm bende var dı wormsun bütün herşeyi nocd fln ama sen msn ver burda illegal şeyler yayınlanması yasak (p.m den msn)
worms world party var bende olurmu ?
yavaş yavaş eski formuma kavuşuyom wormsda :D yakında bi hamachiden açalım oynarız.
Olur xantier ama worms world party olurmu ?
bilmiyorum ki o nedir :p sen normal armageddonla girsen iyi olur
Worms world party de worms çeşidi gene böceklerle oynuyorsun:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.