canowar : Ben zaten uyeyim buraya ve cidden veriyo , =))

Bi kanıt daha cıktı :)
Uğraşılmas :D
valla cok kolay aslında 27 $ın var 25 uye daha toplasan :D ısın tmamdır
Ya onla ugrasacagıma gider iddaa kuponu tuttururum. Benim için daha garanti ve fazla bir ugras istemiyor :) U-S Dışında fazla yerde üyeliğim bulunmaz çünkü üye olmak zoruma gidiyor :)

Ama yinede saol paylasımın icin. Belki İlerde Denerim :)
Valla suanda paypalıma gonderdım parayı :D yanlız sole bı sorun var 75 $ ı yaptım 25 $gonderme ucretı kestıelr yaw :D
Site uzerınden referans bulup kazanc saglamak yasak deıglmıydı eskıden kılıtlenyıodu bu tur topıcler alla alla :S
Netteki saadet zincirleri bunlar.
Topıcın sılınmesını talep edıyorum...Bu sıte baskalarından referans saglayıp kazanc saglanacak bır sıte olarak gorulmemelı bu ve benzerı durumalr yuzunden sıtenın kalıtesı hergecen gun dusuyuor + olarak topıc yalan ıcerık ıcermekte 10 sanıyede 27dolar dogru adam sıteye uye olurken bıle 1 dkka harcıyo :D u-s kalıtesı cokuste ....
Sonya Royal : Topıcın sılınmesını talep edıyorum...Bu sıte baskalarından referans saglayıp kazanc saglanacak bır sıte olarak gorulmemelı bu ve benzerı durumalr yuzunden sıtenın kalıtesı hergecen gun dusuyuor + olarak topıc yalan ıcerık ıcermekte 10 sanıyede 27dolar dogru adam sıteye uye olurken bıle 1 dkka harcıyo :D u-s kalıtesı cokuste ....

Valla artık bısı demıyorım sıtenın sevıyesını senın gıbıler dusuruyor bole her topice bos bos mesaj yazıp dalga gecenler suna bak alay edıosun resmen .-
Novice
0.1
walla ya ne zararı war topicin adam parasını kazanıyo adamın para kazanırken sen bişi kaybediyomusun adama oturdu yerden batıyo istersen yardımcı olmassın olur biter
ne parası ya alamaz o para felan böle boş sitelere girmeyin bile arkadaşı kazanmışmış 2 tık yaptırdı diye 100 dolar para kim verir Pff saçmalıık ötesi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.