Bu sene 34.sü düzenlenecek olan compex fuarı bu gün başlamıştır. Daha önceden ziyaret ettiğim fuarda oyun dünyası adına her şeyi bulabilirsiniz. Yeni çıkan oyun tanıtımları , simülasyonlar , oyun karakterleri , oyun firmaları , oyun eğitimler, tüketici elektroniği , turnuvalar , sahne gösterileri ve daha nice şeyler..

Bu sene bu fuarı benim için ayrı kılan bir özellik ise Game master eğitimleri. Her gün 1 saatlik bir eğitim olacak ve bu sizin oyuncularla iletişiminizi , sistem hataları ile ilgili çözüm üretme yeteneğinizi ve bir çok yeteneğinizi geliştirme adına güzel bir eğitim olacak.

Ayriyetten hafta sonu Counter Strike 1.5 , Dota , Pes 2008 , Rockband , Karahan Battleground turnuvaları da olacaktır. Bu turnuvalar ücretsiz olup bir çok ödül dağıtılacaktır..

Fuar ana merkezi Beşiktaş Lütfü Kırdar kongre ve fuar merkezindedir. Ulaşım oldukça basit. Kadıköy den Beşiktaş vapuruna binip 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Diğer noktalardan da kapısına kadar otobüs bulunmaktadır.

Fuara kayıt ücretsizdir. Gerekli bilgileri ve kayıt işlemi için internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Site : https://www.compex.com.tr/

dip not : alıntıdır

Ben önümüzdeki günlerde fuarda olacağım. Ziyaret etmek isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler.
Cep numaram: 05056135862

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.