Casper notebook kullanan var mı? Avantajları dezavantajları nelerdir? Tavsiye edermisiniz? Etmezsenizde nedeni nedir?
Adept
4.3
Kullanmadım, ancak daha iyi markalar var yani, onları almakta fayda var bence.

Casper Masaüstü modeller ile tecrübelerim oldu, iyi yorum yapamam Casper hakkında pek.
Casper bir arkadaş alacaktıda herkes casperı kotuluyor ama tamda öyle bir surası kotu burası kotu net bir acıklama yapabilen yok gibi birşey. Ben Lg almayı dusunuyorum. Kullanan varsa tavsite edip etmeyecegını söylerse iyi olur. Lg r400 E2U7T
Silindi
Journeyman
1.3
Packard Bell'i tavsiye ederim.:yes
Once DELL sonra HP oneririm... Ama bir cok turkiye'deki insan Toshiba kullaniyor laptop olarak ama hic tavsiye etmiyorum, ya DELL ya da HP al.
Adept
4.3
Ben HP kullanıyorum, gayet de memnunum. :)
Bana lg kullanan birisi lazım. İnternette araştırıyorum millet cok güzel diyor. Bilgisayar satan arakdaş var 200 tanesinden 20 tanesi filan geri dondu diyor alma diyor. Vatan bilgisayarda benim alacagım modeli kaldırmış. Kafam karıştı.
HP Pavilion dv4000 var şuanda elimde çok memnunum 6000 i bile çıktı elimdeki eski gibi kaldı ama photoshop u kasmadan çalıştırıyor oynamak istediğim oyunları oynayabiliyorum çok rahat bnce HP derim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.