Evet arkadaşlar birazda paylaşmak gerek değil mi?
Bu konuyu açmamın nedeni önceden bende yaşamıştım bu sorunu sonra biraz araştırmayla öğrendim ve sizinlede paylaşacağım.

CTRL + ALT + DELETE yaptığınızda şu hatayı veriyorsa "Görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı" bunun çözümü şudur.

Başlat>Çalıştır oraya gpedit.msc yazın
Ordan Kullanıcı Yapılandırmasını seçin.
Sonra Yönetim Şablonlarını seçin.
Daha sonra Sistem'i seçin.
CTRL + ALT + DEL seçeneğine basın
Ve son olarak Görev yöneticisini devre dışı kaldır'a basın ve "Devre Dışı" olarak ayarlayın.

Hepsi bukadar ilerleyen zamanlarda birçok sorunlarla ilgili konular açacağım..Herkese kolay gelsin..
Güzel bir paylaşım gerçekten bilmeyenler bundan yararlanabilirler,

Paylaşımınız için,
Teşekkürler.
:asik2
Böyle yorumlara hasretim valla teiekkürler..
öyle bişi oluyorsa geçmiş olsun keylogger ı yemişsiniz.karşı taraf iptal ederse böyle bir hata çıkabilir.

ha emin olmak istiyor iseniz direk toolbar a sağ tıklayınca Görev Yöneticisi olan bolume tıklayamıyor iseniz yani silik çıkıyorsa keylogger yediğinizin kanıtıdır.
İyi olmuş söylediğin teşekkürler berkanu. Arkadaş fıldır fıldır çözüm arıyordu demek ki keylogger yüzündenmiş.
Bu bir amvo yada alman.nad virusudur.Bir antivirus programı ile taratınız bulduğu viruse gore amvokiller,combofix kullanarak temizleyebilirsiniz ama alman.nad virusu ise butun disklere bulastığı için butun harddiske format atmanız gerekebilir.
Daha önce leptop bilgisayarımda böyle bir sorun vardı format atmak zorunda kaldım keşke daha önce bileydim araştırıp bulamamıştım :)
Aramachus : öyle bişi oluyorsa geçmiş olsun keylogger ı yemişsiniz.karşı taraf iptal ederse böyle bir hata çıkabilir.

ha emin olmak istiyor iseniz direk toolbar a sağ tıklayınca Görev Yöneticisi olan bolume tıklayamıyor iseniz yani silik çıkıyorsa keylogger yediğinizin kanıtıdır.

keylogger diyerek kısıtlamayalımda zararlı diyelim istersen..
trojan, virüs bunların hepsi dediğin zımbırtıyı yaparlar :selektor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.