Hosting Şirketi Kurmayı Düşünüyorum 100mbit en fazla fiber optik kablo ile internet veren bir yer Buldum
Hosting Şirketi Kurumu İle Genel Bilgi Veren Siteler Varmı ?
Dodgy detected.
_Avatar_ : Dodgy detected.

?
Kasayı yan yatır olmazsa system32'yi sil
Members
1.2
Selam,

100mbit fiber optik kablo veren yer dediğiniz neresi? Ttnet veya superonline'mı? Eğer eve çektikleri hatlardan bahsediyorsanız onların uploadları 1mbit/5mbit'le sınırlı. Hosting yapamazsınız o hatlar üzerinden.
superonline 100mbit diyor ama telefonda görüşmmüştük

Peki Neresini Önerirsiniz ??
Xel : Kasayı yan yatır olmazsa system32'yi sil

:D:D

Ayrıca anlamadığım bir nokta var arkadaş çaktırmadan sanırım düz kullanıcılara dağıtılan hat üzerinden hosting açmak istiyor sanırım.:D

100mbit superonline fiber obtik paylaşımsız bağlantıyı alabilmeniz için sülaleni toplasan paran yetmez.

Hadi kolay gelsin.
PM gönderilmiştir.
Members
1.2
Dağılın ben hallettim diyosun yani.
:) Halletmek demiyelimde arkadaşı konu hakkında biraz daha aydınlattık diyelim biz şuna..
öle bir edayla aydınlattık demişinki sanki sağlam bir dayak attık bidaha konuşamaz dercesine olmuş :D :d
Expert
34.0001
Buraya yazarsanız bizde aydınlanırız.
Öncelikle selamlar

Hosting şirketi kurulumu öyle siteden dökümanlarda bakılıp yapılacak birşey olduğuna inanmıyorum.

Öncelikle sağlam bir sunucu işletim sistemleri bilgisi (full-core), ağ donanım ve temelleri bilgisi , önceden planlanıp oturtulmuş altyapı , iş deneyimi tecrübesi bulumasada bilgili takım arkadaşları ,gerekli resmi belge evraklar , müşterileri tatmin edicek teknik destek , güven , güvenlik , güvenilirlik vs. vs. diye liste uzar gider. Amacım hevesini kırmak , umarm başarılı olursunuz.

Edit :

Benim tavsiyem ;

https://www.superonline.net/kurumsal/urunler/datacenter/sunucu-barindirma.aspx

Bu konu Elende tarafından düzenlendi(2011-04-15 03:04, 13 yıl önce)
Herşeyden önce bilgi gerekiyor tabi. Bilginiz olmadan bu işe girmeniz sizin zararınıza olacaktır.
Herşeyi çok iyi tanımanız, yapıcağınız işin tam olarak ne olduğunu çok iyi bilmelisiniz. (Hosting, sadece Sunucu kiralama veya Web paketleri satmak değil sonuçta)

Sunucunuz var diye veya gerekli birikiminiz ile bu işe girmenizi tavsiye etmiyorum açıkcası. Girecekseniz bile (kendi görüşümce) sizi bu sektöre girmek için biraz erken buluyorum. Öncelikle biraz araştırma yapmalısınız, Neyin ne olduğunu ve ne işe yaradığını çok iyi anlamalısınız.

Kısacası sadece paranız ile yola çıkmayın derim ben size, çıkarsanız çuvallarsınız zaten. Herşeyin bir zamanı var..

@[Alcholic]
Öyle demek istemedim aslında ama birkaç saatlik uykuyla ayakta durunca :utangac1

@KeLL
Öğrenmenin temelinde araştırmak gelir. Kendini aydınlatmak istiyorsan bence biraz araştırmalısın. (bknz: Google)
_Avatar_ :
Xel : Kasayı yan yatır olmazsa system32'yi sil

:D:D

Ayrıca anlamadığım bir nokta var arkadaş çaktırmadan sanırım düz kullanıcılara dağıtılan hat üzerinden hosting açmak istiyor sanırım.:D

100mbit superonline fiber obtik paylaşımsız bağlantıyı alabilmeniz için sülaleni toplasan paran yetmez.

Hadi kolay gelsin.

Avatar Bakm Bakalım 100Mbit Süper Online Kaç Paramış Ona Göre Konuş :) İstersen Müşteri Hizmetlerini Ara Hey Allahım ya Sen Benle Ugraşmaktan Vazgeçimicekmisin Çocuk Seni .....

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.