Arkadaşlar msn adresim uçtu =( şifreyi değiştirmem lazım ama hdiğer e-posta adresini belirlemedim ve gizli cevabıda unuttum...Msni almam için e-postalarıma girmem bile yeterli...Yapılabilir mi ?
Geçmiş olsundan başka birşey denilemez :) Boşuna diğer e-posta adresini koymuyorlarmış demekki:)
Valla ne bileyim...Yaklaşık 5 senedir bu msni kullanıyorum ve daha önce hiç böle birşey olmamıştı....Neyse cezası varmış...Şikayet edecem =) Bulunursa msn adresimdeki kişilerden kanıtlama ihtimalim de var...
msni kurtarman için iki yol vardır.

1)şifreni unutmuşsundur girişte parolan kaydedilidir.o zaman şifremi unuttum butonuna tıklarsın ordaki bilgileri doldurursun.email adresime parola gönder seçeneğine tıklarsın.zaten msndesin.direk parolanı değiştirirsin.

2)gizli soruyu biliyorsan direk bilgileri doldurur yeni şifreyi girer msne bağlanırsın.

dipnot: hacker isen direk hackler şifreyi alırsın:D
3 üde olmaz şifrem beni hatırlada zaten...
Gizli soruyu uzun zaman önce değiştirmiştim ve unuttum :S
Hacker değilim =)
Tek istediğim e-postalarıam girmek ondan sonrasını yapacağım...Bir mail ile sadece...Ama önce e-postalarıma girmem lazım...
dostum şifren beni hatırladaysa msn adresinede girebiliyorsun demektir ?

o zaman 1. dediğimi uygula :S
Giremiyorum...Şifrem yalnış...Değiştirilmiş işte...
Bi Soğuk Su İç. Eğer Msnne Girebilirsen 1 Yol Var.
Soğuk su içmek mi =)
Anca Öyle Hazm Edersin MsnNe Girebiliosan 1 Yol Var
arkadaşı ben anlamadım:O_o

dostum msnine giremiyormusun ?
Giremiyorum dedim ya hacklenmiş şifrem değişmiş dedim ya...
nette arastır msn sıfresı gerı alma dıye ....
zamanıdna benım basımada gelmıstı alınabılıyor merak etme ....
ama bıraz uzun ıslem soyle once ıngılızce bı metın vardı hazır onu yolluyorsun doldurup
sonra onlar bılgı ıstıyolar ad soyad yasadıgın yer fln onu dolduruyosun verıyorlar
bana vermıslerdı :D msnındekı kısılerı fln yazarsın kanıt ıcın maıllerını yazıyorsun fln kanıt ıcın
Nasıl alıyoruz bir yardım..İngilizce mesajın türkçesini yaz ben çeviririm ingilizce ye =) Msnimdeki yüzsüz artık milletten tanıdıklarımdan filan kontör istiyor vermeyene küfür ediyor :S onlarda msnden bana sölüyor :S Babama küfür etmiş..Ama babam adresini buldu himuhahaha dövücez =)
Eğer gizli sorunu hatırlamıyorsan ve diğer e-posta adresini bölümünü girmemişsen yeni bir mail almak en iyisidir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.