arkadaşlar paypal hakkında açılmış konu var fakat ben bi türlü anlamadım şimdi paypalda para kazanamıomuyuz kredi kartı olmadan reklamlar demişler ama onuda göremedim yok bulamadım öle bişi başka site verilmiş o siteden zaten bişi anlamadım bi açıklık yapabilirmisin dark orbit oynuorm ve paypaylla alış veirş mümkün olduu için internetten nasıl kazanabilirm
Bende bişi anlayamadım paypaldan biri bize yardım etsin!!!
paypalı boşverin google adsens,reklamstore vs birsürü tıklama başına para veren site var az araştırırsanız bulabilirsiniz
paypal uluslararası interaktif para transferini sağlayan bir kurum. yani buradan para kazanılmaz ha bir ürünün olur ebay'den satarsın paypaldan gelir sana para fakat paypal para kazandırmaz sadece hesabına yüklenmesini sağlar.
Yani şimdi para bize teslim edilmiyor paypalda. Doğru mu anladım? Benim aradığım öyle bişey.
peki okuyoruz arada sırada başka sitelerden para kazaanıp paypala aktarma olayı o nasıl olacak
işte paypal'a aktarılıyor para yani aktarma(transfer) işlemi yapan bir kurum paypal. paypal hesabınızda para birikir ya bunu bozdurursunuz yada visa card'dınız var ise 2 iş gününde hesabınıza parayı yatırır. tabi paypal'da biriken para ile internetten alışveriş yapmanızda mümkün yani başka birisine parayı aktarırsınız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.