Arkadaşlar selam..

Geçen akşam oyun ve internet sayfaları açıkken restart attım ve artık pc açılırken windows dolma şeyi uzun suruyer hadi onu geçtim kişisel oturum açma penceresi çıktığında bu hatayı alıyorum ve tamam dedimi restart atıo pc ve gene aynı hatayı verio..Yalnız bu hata ya tamamı tıklamayıp aşağıya alıp açıyorum oturumu bu seferde pc anormal yavaşlıo pencereler açılıo şuan bu yardımı sizden istemek için zar zor pv yi açtım yardımlarınızı acele bekliyorum şimdiden saolun..

İnanırmısınız resim çektim ama atamıyorum çünkü painti açmıo bembeyaz gözukuo resmen pc değişti ... Hata 'yı yazıyım..

winlogon.exe -Uygulama Hatası
34rrf4357e371b28 aresindeki yönerde , 0x01a4a20c bellek aresine başvurdu.Gerekli veriler, 0xc000009c G/Ç hata durumu yuzunden belleğe yerleştirilmedi..

Proramı sonlandırmak için Tamam'a basın..

Diyor ve pc yine restart atıo tamam'a bastıktan sonra bi türlü çözemedim napıcağım ?
Format.Garantilisi (H)
Formattan başka bi çözüm olması lazım :(
hımmm vallaha ben pek ayıkmıyorum yav iyi bilen arkadaşlar var onlara bir sor istersen
Kim ki onlar?
Nemesis falan anlar diye tahmin ediyorum programcı arkadaşlarda anlar
Ama bana çok acil bu olayın çözümü lazım :huh
Pcyi güvenlik kipte açıp sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsin,belki olabilir.Oda olmazsa windows cdsini tak windowsu onarma var onarma yap büyük ihtimal düzelir.
Windows cd si yok ama sistemi geri yuklesem düzelir dimi buyuk ihtimalle ?
evet büyük ihtimal düzelir,o olmazsa windows cdsi bul korsan veya orjinal dediğimi yap kesin düzelmesi lazım.
Musty saol.. Bi antivirüs programıyla hallettim.google den baya bi araştırdım sanırım mail yoluyla bi virüs girip bu winlogon.exe dosyasına sığınmış.Şimdide pc acayip yavaşladı bi nod32 yukliyip taratıcam..Daha hala yavaş olmaya devam ederse bi format attırıcam bu ay içinde artık..saol tekrardan :)
rica ederim :) nod32 kullan evet bende onu kullanıyorum çok iyi bi program.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.