Selam arkadaşlar serverda acayip lag var ne fazla item var nede npc

Bi ben varım serverde ama lag oluo host tr de.Bide acc kayıt sistemi hostun içinde.
Scriptlerdendir dedik sorun çıkarabilicek bütün scriptelri çıakrdık fakat acayip lag var gene.Ve cpu %4 %5 o civarlarda.Neden olabilir?
Bende ortağım. :)

Evet Cpu %5 %2 Arası.

Cpu'da lag yapabilicek kadar yukarıda değil.

Lag yapabilecek scp'leri çıkardık ama fayda etmedi,

Sphere.exe 'i değiştirdik yok.

Hosta res attık yok.. :)

Bilen biri yokmu?Ya virsü falan bağlantıyı düşürürmü bağlantıda acayip bi şekilde düştü!
Makinanız Dedicated mı vps mi ? datacenterınız neresi ?
hmm En Önemli Nokta Şu Versiyonuz 56 b Ise 256 Rem Kullanıyorsanız Kaldırmaz 55r Kullanıcaksınız Ozaman..
Yada 512 Bir Remote Alıcaksınız
512 mb rami var hostun

3.0 ghz çift çekirdek daha ne olsun

virüsde yok tarattırdık + datacenter nfservers
hmm Enterasan:con Ozaman Static Çekmediniz alanlar varmı yada serverin player sayısı?
Server yeni açıldı

İmzada yazıyor reklam olmassa olursa sileriz.

player yok + static olmayan alanda yok.
Sizce 56b 512 playerla ne kadar Kaldırır Arkadaşlar En Az 1024 ram lazım gibi geliyor 50 den sonra kasmaya başlar 512 de Birde Şuna Bakarsan Sevinirim Kesinlikle Bir Vps Makinedir Acaba Hostun Sence o Makineyi Kaç Kullanıcıya Sunmaktadır. Eğer 3 Kullanıcı Maximum Diyorum Arkadaşlar 4 Kullanıcıda Kasmalar Olabilir.
Tovertis yaptığın açıklamalar gerçeği yansıttığını zanletmiyorum, yıllardır bu işi yapan bir insan olarak. Ha ekmeğimle oynuyorsun veya değil onun için demiyorum.. 4 GB DDr2 raml ibi sunucudan 8 10 vps çok rahat çıkabilmektedir, 56B yide kaldırır.
Ben Host olarak bakmadım hocam ben sadece lag olabilecek olasıkları söyledim tartişmayada gerek yok boşu boşuna topic kırletmeyelimm..
@Tovertis

Dostum sen neden bahsediyorsun ?.

@dtuncer

takma kafana..
yok hostu ben olduğum için :) o yüzden kısa bir cevap vereyim dedim o makinada bile 4 vps açık :) 10 mbit sec. bağlantısı var. TTNet in .. :) ama dediğin gibi ne atışmaya ne tartışmaya yada yaratmaya gerek yok kardeş iyi günler :utangac2
Spherede sorun olabilir belki...scplerde yada.Bir scp tüm serverı laga sokabilir...
yok sorun anlaşışmıştır, bağlantıdan dolayı.. Geçici bir durum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.