Evet arkadaşlar, teknosa geleneksel olarak başlattığı turuncu çekilişin 2.si bir süre önce facebook üzerinden başladı. Günlük ve büyük ödül olmak üzere 2 kategoride hediyeler dağıtmakta.

1. Büyük Ödül

2. Büyük Ödül
Windows Phone 8x by HTC

Günlük Hediyeler
*Logitech Mikrafonlu kulaklık
*Microsoft Mouse ve Klavye
*MP4 Çalar

Yukarıda ki 3 ödül günlük olarak dağıtılmakta.

Aşağıdaki linke tıklayarak teknosanın ödül sayfasına gidebilirsiniz. Her gün 3 kere oynama hakkı sunan bu oyunda yapmanız gereken tek şey 1 butona tıklamak olacak.

Tıkla Kazan
Geçende beleş pizza var diye abandım gene başı tuttuk :yes
Expert
34.0001
ahahaha aynen aynen

Siteden gelen tıklamalar sayesinde büyük ödüllerde çekilişe katılma şansını yakaladım artık yılbaşı gecesini beklemekteyim :) Üstelik bugün yaklaşık 3'er ya da 4'er kez günlük ödülleri tamamladım o da ayrı bir konu :)
sen ben gibi 10000 lerce adam tıklıyor onların sayesinde 10000 lerce kişide tıklıyor ama şeytan ayrıntıda gizli.

sol altta üye olmayı biz gibi kaç bin kişi düşünebiliyor.Bedava reklam ulan sanki koca teknosa 2 sikindirik telefon laptop verince bir yerimi eksiliyor.Trilyonluk teknosa 1 telefon bir laptop verdi diye bu amelsiz reklama tıklamakla en büyük öküzlüğü biz ediyoruz..Düşünün yıllık geliriniz trilyon ama siz böyle saçma sapan bir olayla 3 5 kişiye 2 bin liralık mal veriyorsunuz .Ne kadar komik değilmi salak bir milletiz kabul edelim.

dayanamadım kusura bakmayın günlük ödülleri görünce editledim yazımı feci daşak geçmişler günlük ödüllere bak ahaha bu nebe

teknosa 2 sene önce 1.4 milyar TL’lik ciro yapmış günlük 300 liralık hediye veriyor puhahaha saçmalıkda son nokta yazık bize cidden :))))

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2012-12-12 04:55, 11 yıl önce)
Bana gunde en az 10pizza geliyodu ahaha :D

Bende oynadım oyunu ve arkadaşlarımın sayesinde şuan bu durumdayım :)
Superadminstratours : sen ben gibi 10000 lerce adam tıklıyor onların sayesinde 10000 lerce kişide tıklıyor ama şeytan ayrıntıda gizli.

sol altta üye olmayı biz gibi kaç bin kişi düşünebiliyor.Bedava reklam ulan sanki koca teknosa 2 sikindirik telefon laptop verince bir yerimi eksiliyor.Trilyonluk teknosa 1 telefon bir laptop verdi diye bu amelsiz reklama tıklamakla en büyük öküzlüğü biz ediyoruz..Düşünün yıllık geliriniz trilyon ama siz böyle saçma sapan bir olayla 3 5 kişiye 2 bin liralık mal veriyorsunuz .Ne kadar komik değilmi salak bir milletiz kabul edelim.

dayanamadım kusura bakmayın günlük ödülleri görünce editledim yazımı feci daşak geçmişler günlük ödüllere bak ahaha bu nebe

teknosa 2 sene önce 1.4 milyar TL’lik ciro yapmış günlük 300 liralık hediye veriyor puhahaha saçmalıkda son nokta yazık bize cidden :))))

+1 :D
G-Defender :

Bende oynadım oyunu ve arkadaşlarımın sayesinde şuan bu durumdayım :)

Çaldığın facebook sayfasından üzerimizden prim kazanarak oradan gelicek eşya hayırlı olmaz inşallah.

https://www.facebook.com/evapvp
@Nelph

O sayfa çalıntı değil arkadaşım parası verip alındı sahibi "Kerem @RedBull" tarafından alınan bir sayfa boş boş konuşma ortamı yapma.
Kerem redbull'a parasımı verildi güldürme. Göstersene parasını gönderdiğine dair bir kanıt :) Kerem "Redbull" denilen kim oluyorki o sayfa için onuda geçtim Evaluate Pvp diye bir sayfayı satın almak ve o sayfadan başka sunucu reklamları atmak nese... :)
Konuyu neden başka yere çekıyorsun ki anlamış değilim neden böyle çirkinleşiyorsun?
Kerem tarafından aldığım bir sayfa seni ne alakadar eder anlamış değilim?
+
Evet kerem tarafından ücretli alındı bu seni alakadar etmez ne kadar verdim vermedım bana kalmış birşey.
G-Defender : Konuyu neden başka yere çekıyorsun ki anlamış değilim neden böyle çirkinleşiyorsun?
Kerem tarafından aldığım bir sayfa seni ne alakadar eder anlamış değilim?
+
Evet kerem tarafından ücretli alındı bu seni alakadar etmez ne kadar verdim vermedım bana kalmış birşey.

Nelphin dediğine katılıyorum. Para vermiş bile olsan, yaptığın bir çeşit hırsızlık kategorisine giriyor. Bilmem anlatabildim mi. Sonuçta ordaki isim sana ait değil.

Ayrıca @Nelph, kimin ne olduğunu insanlar anlamayacak kadar saf değil diye düşünüyorum. O sayfadan ona bir hayır gelmez zaten.

Bu konu 'Avatar' tarafından düzenlendi(2012-12-12 19:46, 11 yıl önce)
Oradaki isim bana ait nasıl bana ait değil bak : "facebook.com/evapvp" sonuna bakarsan görürsün zaten bu isim herhangi patenti vs yok ki benim bunu kullanmakta özgürlük hakkım var, birde nelph savunuyorsunda kendisi çok muhterem ve efendi bir adam mı sanıyosun kendi ortağını dolandıran adamdan medet umuyorsun konuyu fazla uzatmıcam aldığım sayfa çalıntı vs değildir, sayfanın asıl sahibi "KEREM" tarafından aldım, kimin ne olduğu belli vs demenede gerek yok zaten "NELPH" kaşınıyor forumda yazdığım konulara sataşmak için bana cevap atıyor neresi oynuyorsa artık çözemedim?
G-Defender : Oradaki isim bana ait nasıl bana ait değil bak : "facebook.com/evapvp" sonuna bakarsan görürsün zaten bu isim herhangi patenti vs yok ki benim bunu kullanmakta özgürlük hakkım var, birde nelph savunuyorsunda kendisi çok muhterem ve efendi bir adam mı sanıyosun kendi ortağını dolandıran adamdan medet umuyorsun konuyu fazla uzatmıcam aldığım sayfa çalıntı vs değildir, sayfanın asıl sahibi "KEREM" tarafından aldım, kimin ne olduğu belli vs demenede gerek yok zaten "NELPH" kaşınıyor forumda yazdığım konulara sataşmak için bana cevap atıyor neresi oynuyorsa artık çözemedim?

kendi ortağını dolandıran adamdan medet umuyorsun ?
Bu nasıl bir mantıktır. Medet ummakmış. Sen ne saçmaladığının farkında değilsin.

Nelphin yaptıklarını bilemem ve kendisinide tanımam etmem. Ama senin nasıl bir karaktere sahip olduğunu buraya yazmama gerek yok sanırım. Eva ismi patentli değil doğru güle güle kullan. Belirtmek istediğim sadece etik olmadığını söylemek istememdi dışardan bakıldığında. Olayların iç boyutunu bilemem. Sadece bir eleştiride bulundum. Kedi köpek misali birbirimizi yeme durumunu sürdürebilirsiniz. Benim bir alakam yok :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.