Microsoft, Windows Live Essentials 2011'in uzun süredir beklenen final sürümünü yayınladı. Windows Live Messenger, Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety, Mesh, Movie Maker ve Bing Toolbar'ın yeni sürümlerini içeren pakette pek çok yenilik yer alıyor.

Windows Live Essentials 2011'in dikkat edilmesi gereken en önemli detayı, Windows XP desteği sunmaması. Yeni paket, sadece Vista ve Windows 7 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Windows Live Messenger'ın sunduğu en önemli yenilik, sadece listedekilerle değil, Facebook, MySpace ve LinkedIn'deki arkadaşlarla da bağlantı kurabilmemize olanak sağlaması. Tabi Messenger'ın yepyeni bir arayüz sunduğunu da es geçmemekte yarar var.

chip.com.tr
Betasını kullanmıştım memnun kalmadığım için yine döndüm özüme.
Bende bi deneyim Marlock nerden kurabilirim link atarmısın. :)
Expert
34.0001
olmamış yav
Yükledim kurdum, hoşuma gitti :D
Bir zamanlar Msn 7.5 vardı :) hala arıyorum :D
Master
59.2997
yeni sürümü deneme fırsatım olmasa da günümüzde kült haline gelmiş sosyal ağlar ile bağlantı kurmaları o sistemleri kullananlara için bir artı olmuş.

ayrıca performans açısından ben amsn2'yi beklemekteyim. umarım bu kadar bekleyişin sonunda gerekli performansı sağlayabilir.
Ben 8.5 kullanıyorum ve çok memnunum
valla ben denedim ama henüz kullanmayı düşünmüyorum çünkü yeni msn için plus çıkmadı. dolayısıyla çoklu msn de açamıyoruz... plus'tan sonra olabilir ;)
Ben bunu eskiye nasıl döndürücem eski msn sürümümü özledim dönmüyor geri ;(
Messenger'ı kaldır bilgisayarında.

https://chicago1.youdownload.com/x/$PGQtY054dSN5728UIYECTq3R7ONXNZp7/fc356743f7/?/wlsetup-custom.exe

Verdiğim linke tıkla "wlsetup-custom.exe" diye bir dosya inicek.
onu çalıştır ve yükle.
kolay gelsin.
Tamamdır halletım :D zor oldu ama :P
Expert
34.0001
Anemon : Messenger'ı kaldır bilgisayarında.

https://chicago1.youdownload.com/x/$PGQtY054dSN5728UIYECTq3R7ONXNZp7/fc356743f7/?/wlsetup-custom.exe

Verdiğim linke tıkla "wlsetup-custom.exe" diye bir dosya inicek.
onu çalıştır ve yükle.
kolay gelsin.

2 gündür uğraşıyorum ya bende :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.