Arkadaslar baslikta yazdigim gibi winrar'ile neler yapilabiliyormus inanamayacaksiniz...
Ozellikle Ultima Strike forumlarinda dolasan arkadaslarimizi yakindan ilgilendirecek bir bulus diyebilirim client dosyalarinizi ne kadar sıkıştırabılıyorsunuz? 150% degilmi? oysaki daha fazlasini yaptim 732 Mb'lik bir dosyayi tam tamina 1.43 Mb yapabildim hemde hicbir hasar olmadan ornek isterseniz upload edebilirim ancak siteye link vermek uygun olmadigindan veremiyorum inanin gormeye deger...

Ben yine de linki vereyim umarim yetkili arkadaslarimiz silmezler
rar sifresi:freeman
https://rapidshare.com/files/270697116/Free_Man.rar.html

Bu konu FreeMan tarafından düzenlendi(2009-08-24 01:18, 14 yıl önce)
Master
59.2997
Gayet güzel, inceledim kişisel olarak. Yetkili arkadaşların sileceğini sanmıyorum çünkü silinecek bir vaziyet yok ortada.
Geçen vermiş olduğun linkin silinme nedeni;lisanslı ürünün crackli versiyonunu paylaşmış olmandı.
Lisansi kendime ait oldugundan sakinca gormemistim.. Kendime ait dahi olsa olmuyormus meger...
Nasıl becerdin abi onu ben tam olarak anlamadım nasıl o kadar sıkıştırabildin
Valla sıkıstırma yontemi kismindan en iyi secenegi sectim yandaki kati arsiv olustur dedim gelismisten sıkıstırma sekmesını zorla sectım hepsıne ısaret koydum kullanılacak bellek kısmını 90 yaptım asagıda genel sıkıstırma altında sozluk boyutu KB olarak var orayı 4096 yapınca oluverdi
Vay be yıllardır kullanıyorum hep nasıl olduğunu merak etmiştim artık yedeklerimi rahat rahat alabilcem, sağolasın böyle bir döküman yaparsan iyi olur bence.
Söylediklerini uyguladım fakat pek bir değişme olmadı açıkcası.
Uğurun yok oğlum senin :P
Hadi onun yok'ta ben yapıncada olmadı ne gıcık birşey bu yahu!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.