Merhaba arkadaşlar, gündem de olan ve toplumun beğenisi kazanan League of Legends oyununu artık hepimiz biliyoruz. Diğer konu başlıklarında da bazı arkadaşlarımızla yazıştık aklıma bu akşam LoL'un forumlarında gezinirken bir şey geldi U-S ailesi olarak TR sunucusunda Cumartesi gecesi müsait olan arkadaşlarla bir pvp düzenleyelim diyorum müsait olanlar olursa eğer West'te olan arkadaşlar da varsa farketmez yeni karakterler açarız bizler orayada yada sizler TR'de açarsınız ortak bir yerde buluşup oynamaya ne dersiniz. Cumartesi gecesine programı olmayan arkadaşlarım eğer oynarız diyorsanız konu başlığı altında toplanalım karar verelim haftadan haftaya da bu etkinliği yapalım oyun içi SS'leride bu başlığa koyarız böyle bir düşünce geldi aklıma katkıda bulunursanız hem iç içe oluruz hem de aynı camiyadan eğleniriz diyorum :)
Expert
34.0001
Olur bence;

TR: Kell HD
West: Kell
Katılırım.

TR: TscGundi
Benim nick " The Federal " cumartesi akşamı konu başlığı altında haberleşelim uygun bir saatte etkinliği yapalım varmı başka gelecek arkadaşlar 3 kişiyiz şuan :)
0.1
TR : haN estagoN
West : vardı fakat çalındı ^^ , malesef yeni çar açarım burdan oynarsak.

Cumartesi gecesi , sabaha kadar League of Legends keyfi yapabiliriz , gün bana çok uygun hafta içi çalışıyorum çünkü , seve seve katılırım.

// Çar benim değil beyler , arkadaşımın çarı ondan alıp gireceğim uzun zamandır girmiyorum ama noob sayılmam :)
Bende maçlara katılmak isterim TRde kardeşim ve ben birlikte maçlara katılabiliriz isimler :
TR : TurkeyKinGs
TR : Heroic Action
O zaman bu gece saat 02:00 da ilk maç uygun mudur herkeze TR'de ?
0.1
Bana uyar , benim bir tane daha arkadaşım var , ultima camiasından aynı evde kalıyoruz birlikte geleceğiz saat 2'de

TR : Zurbahan ve haN estagoN , 2 kişiyiz.
Evet beyler şifresiz özel oda kurarım ben The Federal kurucusu oda adı Ultima Strike odaya gelir arkadaşlar oyun nickleri zaten aklımda gece ikiden sonra startı veririz sararsa oyun bir el daha dönebiliriz :) :)
Gece 2 biraz geç gibi, malum iş güç var gene bayram öncesi. Bunu gece 12 gibi yaparsak bir kaç oyun atabilirim anca
Yarın pazar bende eve gece 2 gibi geldiğim için öyle düşündüm ama erkenden oynıcak arakdaşlar varsa erkenden de başlatabilirsiniz beyler
0.1
Ben 1 gibi gelebilirim kesin değil ama kesin 2'deki oyuna yetişirim , bir kaç işim var onların durumuna bağlı bu arada 1 oyun nedir hocam ya rövanş filan yok mu nedir 1 oyun :P Atmışken oynayalım barii
Hadi oyuna gelicek varsa bekliyorum^^

TR: TscGundi
Expert
34.0001
Ben daha tr'de level 18'im abiler beni kastırın :(
Başladınız mi beyler daha eve gecnedim disardayim telden yaziyorum :)))

Hadi başlayalım :P

Muhabbet Süper :)

Bu konu Federal tarafından düzenlendi(2013-08-04 03:25, 10 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.