Members
0.2
mert ben biliyorum yaz msj :D hertürlü çamaşır bulaşık yemek tarifi alabilirsin
Bende anlamam camasırdan ama bırkac defa yıkamıştım.Deterjan yerıne kuru(kum gibi :D ) deterjandan diğer bölmeyede yumuşatıcı deterjandan biraz koy sonra yıkama modlarından bırını sec hangisi uygunsa sonrada 40-50 derecede(çok kirli değilse-bazı elbiselerde değişiyo ayarla işte) falan 1 - 1:30 saat yıka.Yıkama bittikten sonra durulama moduna gecir makinayı sonrada topla malzemeyi as :D.Ben böyle yapıyorum umarım yardımcı olmuşumdur...
Novice
11.9
hoxoh : Telefonun yok mu? Daha önce kim yıkıyorsa buraya yazmak yerine ona sorsan hani

iyiydi bu
hoxoh : Telefonun yok mu? Daha önce kim yıkıyorsa buraya yazmak yerine ona sorsan hani

Var varda annem 3 günlüğüne tatile gittiği için hiç rahatsız etmeyip bu işin altından kendim kalkmak istiyorum yoksa annemi arayıp tatilinden vakit çalmayı bilirim yahu.
o zaman yapıcağı yazmış arkadaş =) 40-50 derecede hızlı veya uzun yıkamaya at geç. açıklamalar var orda bak derecelerde ona göre seç gg ECO PERFECT
Deterjan işini bildiğinizi varsayıyorum.Dereceyi 40 dereceye ayarla,Devir kısmını 800 e ayarla,ütü butonuna bas,echo perfecte bas yıkaması lazım.
Not:Max 6 kg. yıkayabilir.

Kullanım klavuzu: https://portal.bsh-partner.com/portal(bD1kZSZjPTAwOQ==)/PORTALFRAME.HTM

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.