İsmi Lina Medina... Perulu... 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak en küçük anneolarak tarihe geçti. Modern tıp, Perulu doktorların Lina ile ilgili hazırladığı dosyayı 68 yıl sonra yeniden açtı: 5 yaşındaki bir kız doğurabilir mi?.. İşte Dr. Gerardo Lozadanın 1939daki kayıtları

* And Dağları eteğinde yaşayan fakir anne, kızını karnında tümör var diye Pisco Hastanesine getirdi.

* Kız 7.5 aylık hamileydi. 14 Mayıs da 2.7 kilo ağırlığında bir oğlu oldu.

* Doğum yapan küçük kız, bebeği yerine bez bebekle oynadı...

* Bebeğe doktor Gerardonun adı verildi.

OĞLU "ABLASI" ZANNETTİ
Linanın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. Öz annesini 10 yaşına kadar ablası sanan Gerardo 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise evlenip de tekrar anne oldu. Dosya 68 yıl sonra sanal aleme taşındı. Bazıları "montaj" derken, doktorların çoğuna göre geçerli tez şu: 5 yaş öncesi ergenliğe erişme ender de olsa rastlanabilir. Ancak hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum mucize...

KAYNAK : HaberTürk

Edit :

Resmide Ekledim..

Bariz bir şekilde montaj.Kızlarda ergenlik dönemi en erken 10 yaşında başlar.Erkeklerde ise 12 dir.Yani kızlar erkeklerden ortalama 2 yıl önce ergenlik dönemine girerler.
Bu haber tamamen saçmalık "bence".

///Bu karakter sorunu ne zaman düzelecek.:S (')
Ya en komiği, hamile kalmak için bir ilişki gerekir.

burda 5 yaşında birinden bahsediyoruz..
Karakterleri Düzelttim + Olarak Resmi Ekledim
Buxiun : Ya en komiği, hamile kalmak için bir ilişki gerekir.

burda 5 yaşında birinden bahsediyoruz..

Yeni doğmuş bebeğe tecavüz edenler var !?
Haklısın.Ama hamilelik..Ne bileyim çok saçma..5 yaşındaki bir kızda yumurtlama olmaz ki.:S
Edit. Evet tecavüz edilmiş olabilir :(

Bu konu fistandantilus tarafından düzenlendi(2007-11-09 22:38, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.