merhabalar, 93/4 olarak askere giden herkeze burdan hayırlı teskereler diliyorum. Bu konuyu açmamın sebebi, ultima online'ye gönül vermiş, birisi olarak buradan aynı birliğe düştüğümüz kişiler varsa yüz yüze tanışmak ve kaynaşmak isterim :)

BİRLİK ADI : İÇ GÜV.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A./ISPARTA MERKEZ

HAYATI KORKARAK YAŞAYANLAR, KENARA ÇEKİLİP BİZİ İZLESİNLER!

BAYRAM KARATAŞ

Adamsın.
G-Defender : HAYATI KORKARAK YAŞAYANLAR, KENARA ÇEKİLİP BİZİ İZLESİNLER!

@Brownie

Konuyu dalga geçmen için açmadım farkındaysan?
Brownie :

Superadminstratours :
Brownie :

Çok güldüm ya :)
Hayırlı teskereler Bayram.
Brownie :

çok iyiymiş... Mezar taşımdan da öte :), kardeşim burası o kadar büyük bir platform değil aynı bölüğe birliğe düşeceğin insanlar çıksın sanmam...

Hayırlı teskereler.
Bayram Alt devre olarak geliyosun üst devre bide uo oynayan ve tartışma yaşadığın biriyle aynı bölüğe düşersen işin yaş biliyosun dimi :D o askerlik bitmez sonra :D 93/3 geldim askere usta birliğim çankırıya çıktı sadece şunu söylüyorum ALLAH Ankara-Etimesgut / Zırhlı birlikler okulu eğitim ve tümen komutanlığına hiçbir ALLAH'ın kulunu düşürmesin hatta düşmanımın başına vermesin. Hele birde 2.2.2 'ye düşerse hepten o iş yaş :D Eziyetten başka hiçbişey yok. Kimse askerde dayak yok demesin başka bi bölükte olan kardeşimizin kafasına komutan zevk için kürek attı ve çocuk halen komada. Allah herkesin yolunu açık etsin .
Nasip kısmet diyelim artık şansımıza ne çıkarsa.
G-Defender :

Askerlik he :) koca adam oldun bayram :D Hayırlı teskereler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.