ben kazansam da dandik bir üni. olduğundan dolayı gitmiycektim de en azından ortamı falan görmek için başvurmuştum 2 sene içersinde yaparlar muhakkak gene katılırım tekrar o zaman sınıf tutar hem
dandik ? sanırım adını duymadığın için dandik dedin. deli dehşet bir yer bildiğin, gittim araştırdım ettim kampüsü bile özendirici.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402293641851.183782.144444806851&type=3
Expert
34.0001
Özyeğin öğrencilerine imkanlar sağlayan bir okul benim birkaç arkadaşım okuyor orada. Ama en nihayetinde bir özel okul, eğitim kalitesi devlet okulundakine eşit olabilir ama öğrencilerin eğitim kalitesi düşüktür büyük ihtimal.

konuyu tam anlamadım da, bazı şanslar insanın eline bir daha geçmiyor bence ne olursa olsun şansını dene derim.
SFsdkfsdfl bune ya bu soruları çözüp anca program yazan amcalara çay götürürsünüz SKDFLSDFSdf

30 saniyemi fln aldı sanırım
bunların programlamayla ilgisi yok zaten. niyet mektubuna falan bakıyorlar telefonla görüşüyorlar, şahsen öyle yapıldı bana. abi zaten processingle nasıl bir kariyer düşünür ki insan, processing ne lan asfka
bilmiyorum puanı falan çok düşük geldi bana
giden yok mu buna ya ? beleş burs fırsatı yurt dahil.
seneye katılıcam ben sınıf tutmadı :D
iyi iyi benim seneme denk gelmedin rakip tanımam.
Master
59.2997
Xenix : SFsdkfsdfl bune ya bu soruları çözüp anca program yazan amcalara çay götürürsünüz SKDFLSDFSdf

30 saniyemi fln aldı sanırım

Laf laf laf. Başka bir işten anladığınız yok. Ne diye milletin hevesini kırmaya çalışıyorsun. Sınava girecek yaş ortalaması ve bilgi düzeyini göz önünde bulundur, biraz da mütevazi ol da insanlar bildiğini insanların gözüne soktuğun meziyetlerine saygı duyabilsin. Adam akıllı eleştiri yapmayı, düzgün konuşmayı bir öğrenemedik. Ondan sonra niye ülkede herkes bu kadar stresli ona buna saldırıyor..
deniz eğer gidip geldiysen tecrübelerini vs. paylaşsaydın :D
geldim işte. ortam güzeldi sevdim. izmirden bir ben katılmıştım. çok büyük ihtimalle burs alırım geç açıklanacak bu olay. rekabet daha fazlaydı bu sene, oyun bazında. bu sene geçen seneye göre daha burs hırsıyla girmiş insan var. farkı oymuş. ama 5 günden fazla sürseydi baya iyi olurdu çünkü ortam güzeldi baya.
sitelerinde ya da başka yerde bunla ilgili resim, video vs varmı
bugün mail geldi ve %100 burs kazanmışım.
Hayırlı olsun İzmirli birinin kazanmasına sevindim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.