Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Dediğim gibi onlar Su sesi Bence.
Ya bir kere kıyamette dünya yok olacaksa biz o sesi nasıl duyalım (fiziksel olarak)
Hocam bunlar hurafe daha mahşer gününde sorguya çekileceğiz.O yüzden inanmam.

Bak kızdım ya

Ulan videodaki de zaten Mumya 2 filminden görüntüler ve gürültüler be

@Kanglaoo
+1
CrazyDream : Çok Gereksiz Herkesin İnancı Kendine Ben İnanmıyorum Ha noldu Dünyanın sonumu geldi :D lol ya

lol' u küfür mü sanıyosun ?
(lol = yüksek sesle gülmek)
yalan bunların hepsi + mumya geri dönüyor filminden almışlar sahneleri mauhaua:muahaha:kikirik
la havle vela kuvveten töbe töbe.
Xantier :
CrazyDream : Çok Gereksiz Herkesin İnancı Kendine Ben İnanmıyorum Ha noldu Dünyanın sonumu geldi :D lol ya

lol' u küfür mü sanıyosun ?
(lol = yüksek sesle gülmek)

Zaten adam orda gülmüş :)
Novice
-14.8
Eheh Bunu Kanalları Gezerken Flash Tv Dede Görmüştüm Onların Her Yayınladığı Şey Yalan Olduğundan Buda Bir Aldatmacadır.
lol ya derken salak ya dermiş gibi söyledi de o bakımdan
Nerden gelmiş ki bu görüntüler? töbe töbe ya cidden varya uğraşıcak hiç başka işmi kalmadı? Salak salak şeyler uyduruyolar ya.
Saç-ma-lık(.)
herkul : Su boruları hıı sen ve senin gibiler öle sanar, Agzımı bozmak istmeiyom enin gibiler zxaten uoya kilitlenmişiniz Dinden Haberiniz nerdee olacak, Töbe estagfurullahda Allah 1 oldugunuda bilmessinizdir..

Hıı oyle tabi bizim için British ile Blackthorn var sadece :) hey allaıhm ya nelerle urastırıyon bizi bunada inanıyosan ne diyim sana :) adamlar gitmişler mumya filminden bikaç sahne koymuslar bi kaç kemik koymuslar :)
Şöle bi extra var postları okumadımda Cehennem boş şuan...
İnsanlar ölür Gömülür kabirde gidecekleri yer gösterilir. Mahşer günü olur. Günahlara sevaplara bakılır. insanlar Cennete-Cehenneme dağılır. E boş olan yerdende zebanilermi çığırıyor be kardeş
cok kafanizi yormayin boyle $eylere.. olum, insanlar icin, cehennemde, cennette ve tabiki ya$amda heran olum korkusuyla ya$amayin lakin, hazirlikli olun.
Keşke up lamasaydın.
herkul : Bu sesler gerçektir Cehennemde azab çekenlerin Çoglık Sesleri !!
Şimdi İzleyeceginiz Vcd Hİçbir Menfaat Gözetmeksizin ALLAH Rızası
için Hazırlanmıştır.Kopyalanması, Ve Çoğaltılması Helaldir.

Şimdi İzleyeceginiz Film Bir kaç Rus bilim adamının Yer Altındaki
Korılmaları İnceleme Esnasında Yerleştirilen Cihazlara
kaydedilen Çığlık Sesleri İçermektedir.

Rus Bilim Adamları, Ve Daha Birçok GAyri Müslim kimselerin İman
Etmelerine Veile olan Bu mucizevi Olayın, İzleyuen Tüm Din kardeşlerimin Yoluna Işık tutmasını Yüceler yücesi ALLAH'dan Dilerim..

https://www.youtube.com/watch?v=e5J_tCttwhw&feature=related

" Almora "

Sen buna inandınmı ?

Bak canım şu anda cehennem hazırda bekliyor daha bir insan bile cehennemi görmedi

Kıyamet koptuğunda ölüler ve kıyamette ölenler toplanıp mahşer oluşturucaklar ve iyiler, kötüler yargılanıp cehenneme veya cennete gidicek.

Gerçi online değil ama :no

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.