Selamlar,

Sitedede yetkili olan Ersin arkadaşımız yaklaşık 10 gündür ulaşamıyoruz, telefonu kapalı ve internete'de girmemekte. Bu arkadaşı yakınen tanıyan arkadaşlar, bilgi verebilecek arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.
Umarım kötü birşeyi yoktur.
Kendisini her ne kadar tanımasamda inşallah iyidir, allahtan umut kesilmez hemen kötü şeyler getirmeyelim aklımıza.
:huh
Znock'un Bir sunucusu vardı sunucusunu kapattıktan sonra kendi mesleğini yapıcağını uo ile uğraşmayacağını belirtti tabi bu aylar öncesiydi U-Sdede yetkili olmuş olması çalışmalarının yoğunlaşmasına sebebiyet vermiş olabilir , kendisi çok yoğun olabilir işlerinden vakit bulamıyor olabilir ama yakınen tanımıyorum inşallah kendisi en kısa zamanda döner kötü birşeyi olmasını kimse gibi bende istemem
En son İstanbul'a geliyorum diye çıktı ve ortalıktan kayboldu. Hala ulaşamadık :O_o
Ersin abi evet yaklaşık 10 gündür yok. Yanılmıyorsam İstanbula gidecekti :)

Telefonuna attığım mesaj 9 gündür iletilmiyor :con
Umarım kötü birşey yoktur.
Umarım kötü birşey yüzünden değildir.
Ersin abi ameliyat oldu falan deniyordu acaba rahatsızlandımı umarım birşeyi yoktur görüyorsan ersin abi gel gör bizi nerdesin ya :S
Silindi
Journeyman
5.8
aradan 2-3 ay geçti birşey duyan varmı hakkında bir bilgisi olan.. ?
valla delircem yok ciddi ciddi hala..
Marlock : Ersin abi ameliyat oldu falan deniyordu acaba rahatsızlandımı umarım birşeyi yoktur görüyorsan ersin abi gel gör bizi nerdesin ya :S

Evet ameliyat oldu. Ancak ameliyat olduktan sonra kendisiyle hem msn'den hem telefondan mesajlaşmak üzree iletişime geçtim. Ancak daha sonra ulaşamadım. Umarım iyidir...
Ben de ulaşamıyorum uzun zamandır. Telefonları kapalı. Kayboldu gitti deliricem.
Silindi
Apprentice
10.3
ameliyattan sonra mikrop kapmış fln olmasın iç kanama travma fln ?

soy adını bileniniz varsa bi sorgulatayım
bende merak içerisindeyim. en son ameliyat olduğunu ve iyi olduğunu duymuştum 1 ay önce.
syn : ameliyattan sonra mikrop kapmış fln olmasın iç kanama travma fln ?

soy adını bileniniz varsa bi sorgulatayım
"Ersin Taha Demirci" olarak biliyorum ben. Bana attığı bir mailin sonunda imza olarak bu şekilde yazıyordu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.