Expo Fuarina 2015 De İzmirde Aday Detayli Bilgi İçin

https://www.expoizmir2015.org/
Novice
-14.8
Günaydın :)
İzmirde Herhangi Bir Expo Çalişmalari Başladimi ?

İzmirde Olan Arkadaşlar ?
Şöyle birşey duydum.
Bugün saat 15:00&裟da expo sonucu acıklanıcak ardından kıraç konseri olcak gündoğduda denildi ama bakıcaz.
İnşallah izmirde karar kılınır.

Üzülerek bildiriyorum.

Fransa'nın başkenti Paris'te yapılan toplantıda, BIE üyeleri önce Milano'nun, daha sonra İzmir'in sunumunu dinledi. İki kentin sunumundan sonra salon boşaltılarak oylamaya geçildi.

Oylama sonucunda "EXPO 2015"in Milano'nun ev sahipliğinde yapılmasına karar verildi.

İzmir 65, Milano 85 oy aldı

Sağlık olsun..

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2008-03-31 20:38, 16 yıl önce)
kazandık
kaybettik..
karar açıklanmadan önce otobüsle cumhuriyet meydanından geçtim binlerce kişi toplanmıştı, otobüstekiler sokakdaki kişiler herkesde gözle görülür bir heyecan vardı .. kötü oldu gerçekten, uzun zamandır hazırlanıyordu izmir.
Sağlık olsun önümüzdeki expolara bakacaz artık ;)
yazıklar olsun ya turkiye cumhuriyetinin cumhurba$kani cikip fuar icin oralara gidiyor yalvariyor, ustune birde kazanamiyoruz..rezillik resmen..
Ben bastan kazanamıyacagıma emındım ....Sonucata mılano ızmırın daha gelısmıs ve sonucta ab uyesı bır ulke abnın bızı ıstemedıgı apacık ortadayken ve turkıyenın suankı sıyası kargasası varken zaten kotumser haberlerı expoyu sececekler duyuyordur ...Yanı kısacası ımkansız bır hayaldı bana gore mılanoyu duydugum anda
Expo İzmirin Reklamlari Cikinca Ben Ogrendim Expo Nedir Sonra Daha Detayli Bilgiler Edindim Expo Gittigi Her Memlekette Bir Eser Birakiyormuş Dogrumu ?

Yani İzmire Geleceğseydi Ben Kesinlikle Gelirdim Uzuldum İzmir Kazanamadiğina :( Ama Bu Sefere

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.