FenerBahçe - Psv

İlk Yari Fb=2 Psv=0 Bitti
Adept
4.3
Fenerbahçe, PSVyi hiç oynatmıyor valla, çok hoş. =)
Hadi Bakalim Rekor Kirilsin
Alex biraz lakayt davranmasaydı 3. golüde atabilirdik.^^'
süper oynuyorz yaw . habire topları calıyoz . masallah süper :d hade bakalım dünkü rekoru kırcaz :D
Adept
4.3
@(Axons)

Genel düzen adına, lütfen tüm yazıları ortalamazsan sevinirim.
Ve Maç Fb=2 Psv=0 Bitti
Master
59.2997
Tebrikler Fenerbahçeme çok güzel oynadılar hakkıyla kazandılar.
Silindi
Master
59.2997
Turkıyenın Dunku Utancı Bugun Fenerbahce Sayesınde Unutuldu Bır Kez Daha Fenerbahcelı Oldugum Icın Gurur duydum Ama Ses Kalmadı Stad Superdı. Atmosfer Harikaydı Bırde Gırıs cıkısta Arbede olmasaydı Daha Guzel Olucaktı :)

Polemik Amaclı Olmasın Ama Her Gordugumde Gulesım Gelıyor.

Buyuk

Bu konu By\Tymaron tarafından düzenlendi(2007-11-08 01:06, 16 yıl önce)
kişisel görüşüm su. fenerbahçe oyuncuları 93 (2 ilk yarıdan 1 2. :P ) dakika :) süper oynadılar. alex - r.carlos - gökhan - m.aurelio - yasin - semih ... ama bence kazım kazım :P filan yeterince ii oynamadı. cok yawastı .

sonuç olarak fenerbahçe bu maçta süper oynadı . habire top caldı vs. ama yeterince gol olmadı bnce. nese güzel bi maçtı ...
Silindi
Banned
0
Fenerbahçem 3 yıldır çok büyük aşamalar kaydetti.
Gerçekten artık tam bir Avrupalı gibi oynuyor.

Buradan kesin olarak söylüyorum ki "Fenerbahçe'yi yenebilecek 2. veya 3. kalite bir takım yok!".

Kendimizle Gurur Duyuyoruz.
Çünkü Fenerbahçeliyiz.

Tebrik ederim...
yakıştı Fenerbahçe'me, maç sonu 8taş sesleri yükseliodu staddan (:
la beişktaş8-0 a.q şerefsiz
Helal Fenerbahçe'me!
ByTymaron : Turkıyenın Dunku Utancı Bugun Fenerbahce Sayesınde Unutuldu Bır Kez Daha Fenerbahcelı Oldugum Icın Gurur duydum Ama Ses Kalmadı Stad Superdı. Atmosfer Harikaydı Bırde Gırıs cıkısta Arbede olmasaydı Daha Guzel Olucaktı :)

Polemik Amaclı Olmasın Ama Her Gordugumde Gulesım Gelıyor.

Buyuk

Takıma bağlılığını belirtmiş Neresi Gülünücek bi durum anlıyamadım? Yensede Yenilsede yanında olduğunu belirtmiş Gayet Güzel Bi Duygu İFadesi BEnde Bjk li Olarak Gurur duyuyorum Hem Fb Hemde Bjk ile Ama 8-0 Lık Rekor dan değil BEŞİKTAŞ TAN O gün Gerçekten Futbol yoktu sahada ki Beşiktaş YOKTU Sahada

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.