Biraz geç oldu ama bence hakem kartlarını herhalde bire yerde unutmuş. Adamlar baktılar hakem kart vermiyor pat küt dalmaya başladılar.
Fenerbahçe güzel oynadı dün. Bende bir Fenerli olarak gurur duydum. Postları okuyacak zamanım yok. Sadece bunları söylemek için girdim.

Fenerbahçe güzel şeyler yapıyor. İnşallah sonuna kadar böyle gider.
Silindi
Expert
5.3
ByTymaron : Turkıyenın Dunku Utancı Bugun Fenerbahce Sayesınde Unutuldu Bır Kez Daha Fenerbahcelı Oldugum Icın Gurur duydum Ama Ses Kalmadı Stad Superdı. Atmosfer Harikaydı Bırde Gırıs cıkısta Arbede olmasaydı Daha Guzel Olucaktı :)

Polemik Amaclı Olmasın Ama Her Gordugumde Gulesım Gelıyor.

Buyuk

CrazyDream :
Takıma bağlılığını belirtmiş Neresi Gülünücek bi durum anlıyamadım? Yensede Yenilsede yanında olduğunu belirtmiş Gayet Güzel Bi Duygu İFadesi BEnde Bjk li Olarak Gurur duyuyorum Hem Fb Hemde Bjk ile Ama 8-0 Lık Rekor dan değil BEŞİKTAŞ TAN O gün Gerçekten Futbol yoktu sahada ki Beşiktaş YOKTU Sahada

Ben Dalga Amaclı Soylemedımkı Yazısı Cok Hos Rekor Bızde Onu Belırtmek Istedım Zaten Polemık Amaclıda Oldugunu Soylemedım Ben Liverpool-BJK Konusu Acıldıgında Nekdr Cok Uzuldugumu Ve Utandıgımı Yazdım.
Silindi
Expert
5.3
Herşey ortada ne diyim ya :D helal olsun.
gonuşma len :)
Silindi
Expert
5.3
Tamamdir abi :D
Silindi
Expert
5.3
Konuyu Nasıldırda Saptırdı @Noxier'e Bak Zuha :)
Helal olsun Fener'e ne diyebilirim ki..
Çok güzel top oynadılar ve hakkıyla kazandılar mükemmeldi ve çok zevkle seyrettim..
Başarılar Fener'e ve Fener'lilere =)
Kanuns : la beişktaş8-0 a.q şerefsiz

Sen ne diyosun ya ?
Sanami dustu solemek ?
Silindi
Journeyman
13.6
geç bile kalınmış
Konu nasıl uplanır ders 1 :alkis
Silindi
Expert
5.3
:D Yarında ders 2 için uplar bu :D
Adept
4.3
"da" orada ayrı yazılıyor!
Silindi
Adept
4.3
sorduk mu ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.