Internet explorer da istediğim bir linki nasıl silebilirim daha önce girmiş olduğum ? Şey burda tamamen geçmişi silme olayı var sadece yani böle olsun istemiyom bu sefer eskiden girdiğim sitelerde parolamı fln kaybediyom bütün linkler gidiyo nasıl yapabilirim bir fikri olan ?
maalesef bende bilmiyorum ve biri söylerse iyi olur
internet explorerda sık kullanılanların sağında geçmiş var oraya tıklayıp tek tek sılebılırsın
İnternet Explorer demişsin Xantier :?

Hangi sürümünü kullanıyorsun diye bir soru sorsam :?

Bidiğim kadarıyla 7.0 da araçlar kısmında geçmişi sil vardı sadece adresleri sil,parolaları sil,form kayıtlarını sil gibi bir seçenek var.Onları kullanman daha iyi bir temizlik olur :memnun

Ama tek tek silmek de çözüm.

Zaten kullanıcı adı falan cookielerde (çerez) kayıtlı oluyordu bildiğim kadarıyla.En azından US'da öyle diye biliyorum :memnun
Silindi
Banned
0
Konuyla alakasız ama Internet Explorer 7.0 kullananlara bir sorum olcaktı.Benim internet explorer çok sık hata raporu verip çöküyor.Sizdede böyle bir sorun varmı?
yooooooo ben çok güzel bir şekilde kullanıyorum çökmede yaşamıyorum...
@Xantier

Geçmişi Sil demen Uye oldugun bir sitede tekrar login olman demek değilki?Mesela U-s de geçmişi sil u-sye girdiğinde acc login olarak girersin.Eğer Tanımlanma Bilgisini Silersen Gider Account.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.