Selamlar arkadaşlar.. Bir ricam olucaktı.

Hewlett Packard'ın düzenlemiş olduğu bir graffiti çizim yarışması var. Herkes çizimini paylaşıyor ve 28 mayısa kadar en çok oy toplayan kazanıyor.

Ne yazık ki bu tarz yarışmalarda eserin kalitesinden çok çevresinin genişliğini kanıtlamaya çalışan tiplerin yaptığı şeyler kazanıyor.

""Bu yüzden sizlerin yardımına ihtiyacım var""

LİNK: https://www.hpgraffitiwall.com/index.php?graffiti=978
Site açılınca yukarda menüden en iyiler kısmına girip Buğra Bilgen'e oy atarsanız sevinirim.. sadece 30 sn. :)

Şimdiden kolay gelsin, iyi forumlar..
Verdim kardeş Bol Şans .)
sevaptır bende verdim :)
verdim :)
Verdim :) Başarılar.
Bende attım. Kazanırsın inşallah. :)
Çok teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için.
1. ve 2. sıradaki arkadaşlar dalga geçer gibi oy topluyolar gerçi o çizimlerle.. Zaman açısından müsait olan arkadaşlardan bildiği platformlarda paylaşmalarını rica ediyorum. müsait iseniz tabi ki.

Bu tarz yarışmalarda hiç hakeden kazanmıyo zaten. İnternetle çok haşır neşir olan çevresi çok olan kazanıyo..

tekrar söylüyorum lütfen yardımınızı esirgemeyin:\
Arkadaşa Destek beyler ;)
verdim.

bol şans
başarılar.
Verdim.
Ödül güzelmiş bendemi katılsam, Oy verdim kardeşim inşallah 1. olursun
Bence ilk 3 de gözükenlerden en iyisi senin.Acaba 2. sıradakinin neresei okadar o almış!
oy vedim başarılar.
tedbunndy : Bence ilk 3 de gözükenlerden en iyisi senin.Acaba 2. sıradakinin neresei okadar o almış!

İlk 3'te gözükenler arasında en kötüsü 2 ancak anlamı var ondan oy topluyor olabilir. Ancak 1. sıradaki gerçekten başarılı geldi bana ancak oyumu arkadaşa verdim : ))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.