Arkadaşlar şuan kullandığım ''Static'' ismini değiştirmeye karar verdim ve yeni bir isim arayışı içerisine girdim.Fakat bu kalıcı,hoş,etkileyici bir isim bulmak isdediğim için çok seçici davranıyorum birde kolay, kolay beğenmeme huyum bu zincire eklenince gerçekten çok zor bir hal alıyor.Bu yüzden sizlerden yardım almak istedim kelime haznesi çok kulağa hoş gelen isimler bulabilecek göz ve kulak zevki olan arkadaşların olduğunu düşünüyorum.

Nick'imde aradığım özellikler başlıca şunlar;
1.Kalıcı ilerde saçmaymaış demiyeceğim bir nick.
2.Göz ve kulak zevkine hitap edicek bir nick.
3.Müzikle ilgilendiğim için sahnedede kullana bileceğim özellikle sahnede hoş duracak bir nick arıyorum daha ön planda bu benim için/Müzik türü;Rap
4.Anlamlı veya anlamsız olmasının bir önemi yok.
5.Kullanılmamış orjinal birşeyler olmalı.

Yardımcı olan fikirler üreten herkeze şimdiden teşekür ederim.
:D
@static
benim dediğim isim güzeldi :) keşke anket ypsaydın kafanda oluşan isimleri yazardın bizlerde oy verirdik.
mavzer attım kafadan ama kulağa hoş geliyor :)
'FetamiN' Cok Eskıden Kullanırdım.
Daha güzel fikirler çıkacağına eminim arkadaşlar :) devam..
Abc ?
Habibi
Alla Alla Verıyoruz Beyenmıyorsun Abc koy sen en ıyısı.
Aslında Türk ismi kullanırsan daha iyi olur ve anlamlı olur. Mesela ben sana sayayım;

Masal, Kuşlar, Cumartesi :asik2, Su, Yaz, Kardelen, Votka, Brendi, Ateş, Rüzgar, Derebey vb... Aslında etrafına bakarsan çok güzel isimler bulabilirsin. Çünkü senin seçtiğin isim, seni temsil eder. Bizim seçtiklerimiz değil...
Votka Türk İSmimi veya Brendi abartma lütfen.
Onlar elbette Türk ismi değil :asik2
:conKendinle Çeliştiğinin Farkındasındır Umarım
Aslında Türk ismi kullanırsan daha iyi olur ve anlamlı olur. Mesela ben sana sayayım;

Farkındaysan nokta var. Hem ayrıca Türkçemizde birçok yabancı kelime mevcut. Hem ayrıca votka ve brendi'nin Türkçe anlamı var mı ? Eğer varsa, burada bizimle paylaşırsan çok iyi olur.
Tamam Some one Bı sey demek ıstemıyorum sozun bıttıgı yerdesın.
Erasmus VEa Nore's

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.