var bende 350 ytl ye bırakırım.

Falcon :dusun
Neophyte
-1.7
abi ben kaç yasındayım 350 veremem en fazla 250 zaten babamdan koparamıcam parayı die korkuom ve Yalova ve cevresi olursa ii olur !!
cani

www.havhav.com www.hepsievcil.com / vs vs vs vs böle bi ton site vardı en büyükleri bunlar die hatırlıom gir bunlarda yaz aradığını
Neophyte
-1.7
Çok saol ya bide yalovadan fln bulsam ucuz bi tane çok guzel olcak!
İstanbul Emniyet Mah. gelirsen sokaklarda her cins köpek var :) kangalından tut pitbula kurda kadar her türlü köpek sokakta alman kurduda satan olursa 50-100 e satıolar
ha bide cani sana bişi sorucam

bende örneğin sürekli bi köpeğim olsun istedim cins fiyat benim için önemli değil çevremde verebilicek insanlar var fakat babamlar kesinlike kabul etmiyor

sen babanlarla bunu konuştun mu yoksa topic i bi hevesle mi açtın ?

baban bulursan ucuza veya bedavaya al getir besleriz dedi mi ?
Neophyte
-1.7
yoq ama ben önceden söylemiştim dedim bi köpek ortalama ne kadardır bilmiyorum ki dedi napcan dedi alırız bi tane dedim ii alırsın dedi ama izin verirmi bilmiorm dur bi sorıım :D Anneme gosterdım rotu bunu alda sonra agzına kelepce takarak gezdır dedı bende husky alıcam belkıde ama babama soramadım babam gıtmıs.Heralde oda izin verır olmadı annemle alırız :D

Bu konu cani tarafından düzenlendi(2008-09-09 18:29, 15 yıl önce)
cani : Ben sadece ücretsiz demedim kardeşim bir miktar para dedim.Bu arada sokaktan diyorsunuz ama o köpekler size alışamazki ve babam izin vermez!Bende o köpekleri bedavaya vericek tanımıom ama vericek biri varsa bir miktar para veririm dedim!Penas alman kurdunu ne kadara satıon ?Ama uzun tüylü olmasa daha ii olurdu Ne kadar?
Malesef uzun tüylü benimkiler. 200 $'a satabilirim. Ancak bakabileceğinin teminatını vermelisin. PM atabilirsin ilgileniyorsan.
Neophyte
-1.7
Bi resmini koyarsan çok sevinirim!
Bende yalovalıyım..

O aradığın cins köpekleri ücretsiz verebileceklerini sanmıyorum..
Ama inşallah bulursun..

Sibirya kurdu almanı öneririm..
Benimde bir tane sibirya kurd'um var.. :asik2
Bendede var sibirya tüy değiştirdi altın rengi tüyleri çıktı :S
Hp-Nexiel ben bunları alaska olarak biliyorum
Novice
-0.500001
Vlla Bnm Kopegim Yok Ama Sibirya Olarak Bilinen Bu Kopegin Cok Cani Bir Kedi Avcısı Olduunu Soleyebilirim Tatile Gitiim Yerde Vardı 10 Gunde 6 kediyi Katlettiini Gozlerimle Gordum
valla benim bi boncuğum var kedi :D ama satmam :D
ayrıca bikaç mesaj gördüm sokaktan buln vs diye doğru demiş onların ilgiye bakıma ihtiyacı var sizden ricam onlarla ilgilenin içimde büyük bir hayvan sevgisi var şimdi diyeceksiniz sen kedini sokaktanmı aldın diye evet sokakta buldum yaptırdım bütün aşısınıda sizde sokaktaki hayvanlara yarddımcı olun lütfen
Novice
-0.500001
Hayatımda Nefret Ettiim Ve Korktuum Hayvanları En Basında Gelior Kedi Hadi Afiyet Olsn

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.