[img]https://www.evcilkopekler.com/kopek-resimleri/soko-sokak-kopegi[/img]
Köpüşleri sewiorum ama alamam.(1. Bakma açısından 2. Ölünce çok üsülüorum :( bi kere başıam geldi ) Yukardaki köpüş te sokaklardan bi köpek :D bakılınca çok da tatlı bieşy haline gelmiş =)
Ama köpek seçseydim de beagle ları sewiorum onları secerdm :D

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-10 20:47, 15 yıl önce)
Malapagos : Seni napsin 30 ytllik yemler varken xD espriyi yanlis anlama xD

Bacagımdaki 300 gramlik et onun 1 günlük ihtiyacı biliyormusun :D Yemler o Köpeğe Sökmez :D
Valla Sen Bilirsin Ben Köpek Irklarını İyi Bildiğim için Yardım Etmek istedim.

İllada Husky almak istiyorsan al.
Sonra Anlarsın beni :)
Haskı Beslenırmı:DValla Sen Ona Egıtım Verene Kadar o Ortalıga Sıcar Sıvar..Cok Ahmak Hayvan O Huskyler..
rottfayder alın en iisi :D
tedbunndy : Haskı Beslenırmı:DValla Sen Ona Egıtım Verene Kadar o Ortalıga Sıcar Sıvar..Cok Ahmak Hayvan O Huskyler..

Sen Söyle Zeki Güzel Bir Köpek :) Ben Kangal Derim Yada Çoban Köpeği :) En Akıllısı Sokak Köpeği Bi Yemek ile Eğitim Wer Amuda Bile Yürürler :D
Neophyte
-1.7
Para ver alalım :D rot hem zeki hem tipli hemde güçlü ama nerden bulucam ki?
Git sen Husky al boşver
cani : Para ver alalım :D rot hem zeki hem tipli hemde güçlü ama nerden bulucam ki?

Ben Avustralya Çoban Köpeği 'ne Bayıldım Bittim Süper
Neophyte
-1.7
Yalovadan kangal almak isteyen varsa 250 ytlye iki tane kangal buldum kardeş payı yapabiliriz? Yoksa rot yada husky bulsaydım bu paraya ve 2 aylık olsaydı alırdım!!Yalovalı veya çevresindeki köpekseverlerin dikkatine!!
Danua al en uysalı o ( Great Dane ) Aratın google'dan.
mthN : Danua al en uysalı o ( Great Dane ) Aratın google'dan.

Golden Mükemmelmiş :) Alırsam Ya Kangal Yada Golden Yada Bir Sokak Köpeğine Sahip Çıkarım ..
Neophyte
-1.7
Hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.Bana verebileceğiniz köpeğiniz varsa [email protected] eklerseniz sevinirim.Ben yalova'danım Yalova ve çevresi daha kolay ulaşım olabilir!
great dane denn köpecik bayaı buyuk geldi bana bn küçük köpekleri sewiorum :D
Neophyte
-1.7
papillion dene bak paris hiltonun köpeği ancak fiyatı sana kaçar :D 600 bin dolar :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.