Arkadaşlar dün havuzda iki kulağımada su kaçtı çıkaramadım evde sağ kulağımdakini çıkardım ama sol kulağımdaki bi garip sanki içersi full dolu gibi ne su sesi geliyo ne başka bişey hani dağa çıkarken tıkanır ya onun gibi. Üstüne yatarak uyudum , temizleme çubuğu kullandım nafile birşey olmuyor ağrısı yok ama sol kulağımdan daha az ses duyuyorum ne yapmalıyım ?
Doktor
Bir devlet hastanesine git ücretsiz çekiyorlar kulağındaki suyu
gerek yok doktora benimde kaçmıştı ağrıdan ölüyordum eczaneye git gliserin al 10 damla dök kulağına 5dk ya geçiyor.
berkancık : gerek yok doktora benimde kaçmıştı ağrıdan ölüyordum eczaneye git gliserin al 10 damla dök kulağına 5dk ya geçiyor.
Sabah 5 öğle 5 akşam 5 damla dök eczanede teknisyenim
Elhamra. :
berkancık : gerek yok doktora benimde kaçmıştı ağrıdan ölüyordum eczaneye git gliserin al 10 damla dök kulağına 5dk ya geçiyor.

her şeyi kurallarına göre oynamamak lazım :)
Kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmemek lazım. Herşeyin bir dalı var. Bence doktora gözükmelisin. Orta kulak iltihabı olabilir. İlaç kullanmazsan çok tehlikeli, bence bir kulak burun boğazcıya gözük.
Geçmiş olsun bu durumlarda en doğru yer doktor.
Novice
-0.500001
Biraz daha su kacır o kendılıgınden cıkar
Silindi
Novice
-0.500001
kulaginin duymamasi kulak zarinan yapisan pislikten dolayi olmus olabilir.Eczaneden aldigim damla ile hallettim sahsen.kendi kendine gecmesi tabi serce parmaginlanbaya ugrastim gecmesi icin.Pislik topak seklinde elime gelmisti.Igrenc bisey biliyorum ama paylasmak istedim :)
Novice
-0.500001
Sore : kulaginin duymamasi kulak zarinan yapisan pislikten dolayi olmus olabilir.Eczaneden aldigim damla ile hallettim sahsen.kendi kendine gecmesi tabi serce parmaginlanbaya ugrastim gecmesi icin.Pislik topak seklinde elime gelmisti.Igrenc bisey biliyorum ama paylasmak istedim :)

Keske paylasmasaydın da gece gece kulak pıslıgını dusunmeyeydım :D:D
berkancık :
Elhamra. :

her şeyi kurallarına göre oynamamak lazım :)

Alışkanlık :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.