Merhaba arkadaşlar maıl adresım bı anlık salak bır dalgınlıgım yuzunden lamerce hacklendı geceden berı uyumuyorm websıte ıle ugrasıorm cok yakın bı arkadsım benden bısı ıstedı herneyse burda anlatmayayım bebeler kullanmasın ınsanlara ben bunu hotmaıl de yetkılı kısıye maıl atıp en azından ne yapabılcegımızı konusmak ıstıyorum fakat hotmaılde hıc bır şekılde ıletısım ıcın maıl yada baska bırşey bulamadım bır bılgısı olan varsa bana yardımcı olabılırse cok cok sevınırım..
gızlı soru gıbı sacam seyler soylemeyın bana sıfre o lunca adam gızlı soruyua alternatf emaılıde deıstırebılıyor o yuzden sacma akıllar vermeyın gerçekten yardım olabılcegını dusunen varsa cok svınırım ıyı gunler saygılarımla.
alternatf emaılıde

demişsinde o değiştirilmez onu doldurdum ve arkadaşımın maili en az 5 kere geri aldım :)

[email protected] Buraya sorununu bildir.
tmm cok tesekkurlerı ı gunler
sanırım birde [email protected] vardı
walla arkadasın dedıgıne maıl attım ılgılenceklerını zanetmıyorum otomatık maıl geldı soyle soyle soyle ypaın gıbı uff neyse napalım
Leqendary : alternatf emaılıde

demişsinde o değiştirilmez onu doldurdum ve arkadaşımın maili en az 5 kere geri aldım :)

[email protected] Buraya sorununu bildir.

+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.