Arkadaşlar sabahdan beri bi msn açamadım çıldırıcam ya :D msn açabilen var mı? Sorun bendemi yoksa ?
Msn açılmıyor..Kişi listenizde sorun var diye bir hata veriyor..Kullanıcı adı ve parolanızı yazın , ardından login olun..Msn'i kapatın ..Saatin yanına alın yani..Açıldığında "Anlık İleti Gönder"den konuşun..Ben böyle bi çözüm ürettim..=)
Ben açtım valla :)
Off of :D ElDiablo dediini yapalım bklm :D
Bi dene..Ben öyle yaptım :P
Bendede açıLmıyo kafayı yicem şimdi :D
Ragnar Duş Al Bence Ondandır :D
Arkadaşlar konuyu üste çektim, kusura bakamyın ama sorunumun ciddi olduğunu tahmin ediyorum. :(

[img]https://img176.imageshack.us/my.php?image=haluhulahr9.jpg[/img]

Ahanda sorun.Yardımlarınızı bekliyorum. :(
Hayır , bu normal..Kişilerin çoksa 2 dakika sonra gelir hepsi oraya..Fakat çift tıklarsan msn kapanır..Bendede öyle oluyor..Sabreden derviş hikayesi yani..(:
Benimki bu sabahtan beri böyle.En son arkadaşla konuştum,kapattım ve bir daha açamadım ^^'

Bu arada kişi sayım 36 ^^'
[Ragnar] : Arkadaşlar sabahdan beri bi msn açamadım çıldırıcam ya :D msn açabilen var mı? Sorun bendemi yoksa ?

Microsoft Yardım'da okuduğum kadarıyla msnyi kapat internet explorerden araçlara gir ordan internet seçenekleri ve gelişmişe gir orda güvenlik bölümünde SSL 2.0 ve SSL 3.0 kutularını işaretle sunucu sertifikasının gerçekliğini denetle bölümünün kutusunu temizle daha sonra internet explorerı yeniden aç hatta msnde çık gene gir tekrar msnnin açılmasını dene olmazsa modeme res at tekrar dene msnnin açılması lazım bende oldu.
Yok Amesron'cum hepsini denedim.( Microsoft'un verdiği yardımın içine tüküreyim :kufurbaz)
Modeme de reset attım.
Bir şey de dikkatimi çekit.Bilgisayarımdaki MSN kişi listesi yedeği ya da ikonların saklı olduğu yerlerdeki benim msn me ait dosyalar yok.Bundan olabilir mi?
M.Ceritoglu : Benimki bu sabahtan beri böyle.En son arkadaşla konuştum,kapattım ve bir daha açamadım ^^'

Bu arada kişi sayım 36 ^^'

Sorun geçici , buna eminim..Ama çözümü hakkında pek bi bilgim yok..Bilgisayarına ve modeme reset attıktan sonra tekrar denemeni öneririm..Belki olur..Msn'inini silip tekrar yüklemeyide dene bi , yada ordaki onar seçeneğini işaretlemeyi.
Sağol yardımlar için hacı ama msn den vazgeçtim.

Dipnot:Benimle haberleşmek isteyen olursa icq'dayım.
M.Ceritoglu : Yok Amesron'cum hepsini denedim.( Microsoft'un verdiği yardımın içine tüküreyim :kufurbaz)
Modeme de reset attım.
Bir şey de dikkatimi çekit.Bilgisayarımdaki MSN kişi listesi yedeği ya da ikonların saklı olduğu yerlerdeki benim msn me ait dosyalar yok.Bundan olabilir mi?

Sorun geçici bencede biraz bekle arada bir modeme res at tekrar dene olur ama msnsizde olmuyor bir an önce girmek istiyor insan. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.