AKP Milletvekili Turhan Çömez'den
https://www.youtube.com/watch?v=4zcV1fHA1WE&eurl=

Satılmışlığımızın listesi

Türk Telekom, Arap'ın.
Telsim İngiliz'in.
Kuşadası Limanı İsrailli'nin.
İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .
Araç muayene işi Alman'ın.
Başak Sigorta Fransız'ın.
Adabank Kuveytli'nin.
İETT Garajı Dubaili'nin.
Avea Lübnanlı'nın.
Petkim? Ermeni'nin. (Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık.. Ermeni...)
Rakı , Amerikalı'nın.
Finansbank Yunanlı'nın...
Oyakbank Hollandalı'nın.
Denizbank Belçikalı'nın.
Türkiye Finans Kuveytli'nin.
TEB Fransız'ın.
Cbank İsrailli'nin.
MNG Bank Lübnanlı'nın.
Alternatif Bank Yunanlı'nın.
Dışbank Hollandalı'nın.
Şekerbank Kazak'ın.
Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.
Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.
Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.
Enerjisa'nın y arısı Avusturyalı'nı n.
Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.
Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.
İzocam, Fransız'ın.
TGRT(Fox) Amerikalı'nın.
Demirdöküm Alman'ın.
Döktaş Fransız'ın.
Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi TÜRKTÜ.
Sadece 4.5 yıl önce.

Çok önemli....
ASIL DEGERİ 9 (DOKUZ) TRiLYON DOLAR DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9 MiLYON DEGiL 9 TRiLYON DOLAR...
ABD SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA KAPATACAK.
HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ ETİBANK öZELLESTİRİLECEK.. (VE ALICISI AMERIKA :-) VE BOR İŞLETMELERİ ETIBANK BÜNYESİNDE.
KONULAN FİYAT 40 MİLYON $.

Önemli! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ..
Borla çalışan araba üretildi, Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti.
Turkiye, dünya rezervinin yüzde 70`ine sahip ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.

Şahsi yorum bulunmamaktadır. Yazı ve video hatırlatma amaçlıdır.
Öf öf ! Merak etmeyin yakında satılan şeyler bunlarla sınırlı kalmayacak. Sömürgecilik yarışı başlar gene bura benim bura senin diye.
Herhalde en son... 70 milyon tc vatandaşı, 35 milyonu kadın 35 milyonu erkek satılıktır derler konu kapatılır.
Silindi
Novice
4
Atacker:
Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.

Senin bundan haberin var.Satan adamın yok ? Ne diyim tebrikler.
Elbette var.. onların tek bilmediği marsta hayat olup olmadığı;)
Silindi
Novice
4
Yahu olmama gibi bir şansı var mı sence ? Demek istediğim zaten haberleri varki bile bile satıyorlar :)
Aklıma bir hikaye geldi.. Lenin'in tavuğunu bilir misiniz?

“Rus lideri Lenin, kendi yönetim biçimini kurduktan sonra, önde gelen yöneticilerini toplamış. Sayın yöneticilerim, biz halkımızı nasıl kendimize tam itaatkâr yapabiliriz ki bizim her söylediğimizin doğru olduğuna inansınlar. Bu sözler üzerine herkes görüşlerini açıklamış. Kimisi eğitimle, kimisi silah zoruyla, kimisi kanunlarla yapalım gibi görüş bildirmişler. Lenin düşünmüş ve bunların işe yaramayacağına karar vermiş. Sonra, yetkililerden canlı bir tavuk istemiş. Getirilen tavuğun da canlı iken tüylerini yolmuş ve ortaya bırakmış. Tavuk canın acısı ile sağa sola kaçmaya başlamış. Dışarı çıksa üşümüş, sobaya yaklaşsa yanmış. Tavuğu önüne gelen tekmelemiş ve hor görüp eziyet etmiş. Ortam iyice karışınca Lenin tavuğu yakalayıp getirmelerini istemiş. Tavuğu kucağına alan Lenin cebinden bir miktar darıyı tavuğa uzatmış. Tavuk, uzatılan bir avuç darıyı yemiş. Lenin tavuğu yere bırakmış. Bırakılan tavuk ise, Lenin’in peşinden hiç ayrılmamış. Bu olay üzerine Lenin, misafirlere dönmüş ve insanları işte böyle itaatkâr yapacağız demiş.”

O tavuk bana çok yakın geldi ama.. tam akrabalığımızı çıakrtamadım..
Yakında eğitim ve sağlık sektorundeki devlet kurumlarınıda özelle$tirir bunlar ondan sonra sıra yavaş yavaş yönetim merkezlerine(belediyeler ve kaymakamlıklar) gelirse hic $a$mayin.
Benimde aklıma geldi, konumuzla pek alakalı değil ama, aslında alakalı;

Lenin ölüyor ve Tanrı onu Cehenneme koyuyor. Ama bu Lenin durur mu
hiç, başlıyor cehennemde insanları örgütlemeye.
"Bakın, biz burada yanıyoruz, acı çekiyoruz, öbürleri
orada cennette rahatla bollukla yaşıyorlar olmaz böyle" diyor ve
cehennemde insanlar ayaklanmaya başlıyor. Melekler hemen
gidiyorlar Tanrıya;
"Tanrım Lenin cehennemi karıştırdı insanlar ayaklandı"
diyorlar.
Tanrı da;
"O zaman onu alın Cennete koyun" diyor. Bu sefer de
Lenin cennette başlıyor konuşmaya; - "Bakın, biz burada bolluk içinde yaşarken cehennemde yoldaşlarımız acı çekiyor, yanıyor, buna izin vermeyelim"
diyerek orayıda karıştırıyor. Melekler hemen gidiyorlar yine Tanrının
huzuruna; - "Tanrım" diyorlar, "Lenin orayı da karıştırdı insanlar
cennette de ayaklandılar ne yapalım?" Tanrı;
"Getirin şu Lenin'i karşıma bakayım" diyor. Melekler gidip
getiriyorlar Lenin'i, Lenin giriyor Tanrı'nın odasına, kapılar kapanıyor
aradan 1saat geçiyor, 2 saat geçiyor,Lenin çıkmıyor odadan... Melekler
iyice merak etmeye başlıyorlar...
Saatler sonra kapı açılıyor; Lenin çıkıyor içerden. Hemen
giriyorlar melekler içeri;
"Tanrım, ne oldu bu kadar ne konuştunuz?" diye soruyorlar.
Tanrı:
"Şşşt! Tanrı yok, hepimiz kardeşiz!!!"
konuyla alakalı olarak.

"torunlarımız kapitalist çağın kalıntılarıyla belgelerini büyük bir merakla izleyecekler: nasıl olur da özel kişilerin ellerinde bulunabilir yiyecek-içecek maddelerinin alım satımı; fabrikalar ve işletmeler nasıl olur da özel kişilerin ellerinde bulunabilir... bir insan başka bir insanı nasıl sömürebilir; çalışmadan nasıl sırtüstü yaşayabiliyordu birtakım insanlar? işte tüm bunları kafalarında canlandırmakta zorluk çekecek torunlarımız. bugüne değin çocuklarımızın göreceği günlerden masallardaymışçasına söz açılırdı. ama şimdi yoldaşlar, temelini attığımız sosyalist toplumun bir düşler ülkesi olmadığını açık seçik görüyorsunuz. çocuklarımız daha büyük bir çabayla bu yapıyı yükselteceklerdir."
V.İ. Lenin (1 mayıs 1919)
Forum kuralları gereği, siyasi başlıklar açmak yasaktir.

Xlore her konuyu Tanrı ile bağdaştırmana anlam veremedim. Her konuya bir Tanrı eklemesi yapanada gerek yok.
Konuyla alakasınıda göremedim.
Vatan'ımızı, Milletimizi forum başlıklarında tepki belirtmekle kurtaramayız. Her sessizliğin bir sesi vardir. Allah büyük, olanları görüyor, yapılanları görüyor, insanların zulmünü görüyor. Allah'a sığınıp kalın demiyorum olaylara tepkinizi postlar'da belirtin'de demiyorum. Ama burada belirttiğimiz tepkiler bize faydası olmadığı gibi zarari oluyor..
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.