Steel : Ben seni hiç özlemedim :D Mümkünse servis dışı kal Mert :D

olum seni ikinci kanala bağlarım haaa :D
pek yakında gelicem az kaldı bekle:D
bırak abi
arkandan konuşan önünden yesin :)
Arkandan konuşan adam, adam değildir zaten. Bırak konuşsun, kendisi çokmu adamda sanki senin bilgine laf ediyor.
Biz eminiz senin bilginden, O yeter Emir Abi!:D
Anemon
Servis Dışı Yetkili

Servis Dışı Yetkili ???

Sayın Emir uğraşma hocam çoğu kimse biliyor zaten nasıl olduklarını.Çakalın onde gideni 50 ytlye coderin acc sistemini kuruyor :D ehauaeheah.Starda mare 20 ,, Çit çevrili bahçeli ev 40 ytl ehaueahueahuh.Neyse beni aşar :D
Lan noldu Anemon uma :D
@amadeus

Sözüm meclisden dışarı kardeşim elimden geldiğince hepinize yardımcı olmak için çabalıyorum eminim diğer arkadaşlarımda çabalıyordur bilgi paylaştıkça coğalır çünki en iyi ben değilim ve ben olmayacağım en iyici değilim bilgimin bittiği yerde SphereWikiden araştırma yapıyorum olmadı "Neran" dan destek alıyorum sonuçda belki Uo Kings Scripteri Yaşar abim vede Ahmet abim olmasaydı ben bukadar bilgiyi edinmemiş olcakdım banada destek çıkanlar oldu ve halada var en önemlisi kendini geliştirmek ha bi komutmu öğrendin yaz abi "A" komutunu öğrendiysen "B" yi zaten örneklerden çozersin be aklında daha net bi biçimde kalır ama sen "Abi xxx scripti lasım varsa atsana pilis" gibi bir cümle kurarsın ben atarım scripti ama burda sana bi çıkarım yokki o server kapanıcak gitcek ama eğer o scripti sen yazarsan "Algoritman" gelişicek "Scripting Yeteneğin" gelişicek ilerde işine yarıyacak.

Ben sözümü kişisel olarak kullanmıyorum iyi - kötü bütün arkadaşlarımızın bilgisine sunuyorum bizimde destek aldıklarımız var alıcaklarımız var destek verdiklerimiz var bilginin öğrenilmesininde öğretilmesininde suç olmadığına eminim

Saygılarımla arkadaşlar.
Silindi
Journeyman
1
Bende bir kaç şey yazayım dedim =) Eskiden gözüm kapalı yardım isteyebiliyordum U-s'den ama artık başlık açarken 3 kere düşünüyorum veya düşünmek zorunda kalıyorum diyebilirim.Millet birbirini ezmek için neler neler yapiyor bunu herkes görüyor.Ustalarım siz "Marifet, güzel yerde yaşamak değil, yaşadığın yeri güzelleştirmektir." bu güzel sözü yerine getirmeye çalışıyorsunuz ama bazı kişiler ise tam tersini yapmaya çalışıyorlar belki bilerek belkide bilmeyerek ama sonuç olarak burda kimse bişi kazanmadığı gibi hiç bir şeyde güzel gitmiyor lütfen biraz daha dikkatli davranalım.
eskiden bende böle idim herkese laf sokardım ama nedenini anladım uo beni bozuyor sonra yemin ettim ama iyi niyet uodada yok bırakmak gerektiğini anladım.Ama o yalakalardan değilim ben her ne kadar aramızda 10 yaş olsada sana her zaman emir abi derim bu sitede adam dediğim 15 kişi var en fazla ve bu 15 kişide küfür etmez hiçbir zaman sadece aramızda gay may işte anladınız öle konuşuruz .
Nemesis[Berk] :
@amadeus

Sözüm meclisden dışarı kardeşim elimden geldiğince hepinize yardımcı olmak için çabalıyorum eminim diğer arkadaşlarımda çabalıyordur bilgi paylaştıkça coğalır çünki en iyi ben değilim ve ben olmayacağım en iyici değilim bilgimin bittiği yerde SphereWikiden araştırma yapıyorum olmadı "Neran" dan destek alıyorum sonuçda belki Uo Kings Scripteri Yaşar abim vede Ahmet abim olmasaydı ben bukadar bilgiyi edinmemiş olcakdım banada destek çıkanlar oldu ve halada var en önemlisi kendini geliştirmek ha bi komutmu öğrendin yaz abi "A" komutunu öğrendiysen "B" yi zaten örneklerden çozersin be aklında daha net bi biçimde kalır ama sen "Abi xxx scripti lasım varsa atsana pilis" gibi bir cümle kurarsın ben atarım scripti ama burda sana bi çıkarım yokki o server kapanıcak gitcek ama eğer o scripti sen yazarsan "Algoritman" gelişicek "Scripting Yeteneğin" gelişicek ilerde işine yarıyacak.

Ben sözümü kişisel olarak kullanmıyorum iyi - kötü bütün arkadaşlarımızın bilgisine sunuyorum bizimde destek aldıklarımız var alıcaklarımız var destek verdiklerimiz var bilginin öğrenilmesininde öğretilmesininde suç olmadığına eminim

Saygılarımla arkadaşlar.

Şu sözleri sadece AYAKTA ALKISLIYORUM. En büyük benim havasından kurtulunmalı, biraz gerçek hayata dönülmeli arkadaslar. Uo için real kankasını hackleyenler var kaldı ki senin benim arkamdan konusup, küfür mü etmiyecekler? Nemesis Ahmet abiyi tanıyorsan eğer, değerini bil bu camiada Ahmet abi gibiler zor bulunur! ( Cici abi - Artemia, Gökhan - Laiquendo, Nedim - Suicide, Unsac - Holygun, Ozan - Wandall, Cem - Sokrates, Murat - Vanq, Arif - Abraxia, Alim - Tommy Corte, Berke - Morechild, Can - Tanis Corte, Ismail abi - Nbl ve Ortadünya Kharadun's Masterı asena2.com bilenler bilir ve şu an ismi aklıma gelmeyen saydığım kişilerle eş değer insanların büyüğümse ellerinden küçüğümse gözlerinden, yaşıtımsada yanaklarından öperim. Bu camiada bu gibi kardeşim diyebileceğiniz insanlar zor çıkıyor ).

Saygılarımla

Murat Gümüş

Bu konu [Kernel] tarafından düzenlendi(2007-09-17 02:29, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.