okul dönemimde herkeze başarılar iyi kız tavlamalar ben ise kızlar artık benim yakamı bırakın Beşini Sıktı İyiki okul yok :)
Ayipsin yollarım ama öyle böyle değil hepsi manken nede olsa burası Bodrum :P
Silindi
Neophyte
3.1
Konumuz okul! Sizi adult sitelerine alalım. Abaza kaldıysanız bunu forumlara yansıtmayalım.
Zaten okul hakkımnda konuşuyoruz
Silindi
Neophyte
3.1
En güzel anlarımın çoğu okulda geçiyor. İlkokul pek olmasada lisede çok güzel eğlencelikler, arkadaşlıklar vs oluyor.

@Tovertis
Bana öyle gelmedi nedense? Senin veya sizin okul anlayışınız buysa boşuna okumuşsunuz.
Bizim Okul Yarın Baslıyor:P [17 Eylül Bandırma'nın Kurtulusu]
Çömlere ölüüm :D

Fena yapıcam walla :D
Mack : Konumuz okul! Sizi adult sitelerine alalım. Abaza kaldıysanız bunu forumlara yansıtmayalım.

:kikirik:kikirik ahahaha iboo :D:D güzel laf
DoomSword : Hee biz lise 1'deykende bize yapmadıkları kalmadı, sonra biz Lise 3'e geldik bunlar geldi sivil kıyafetle hava atmaya okuldan kovaladık. :D

Ehehhe 2 yıl öncesi bizde Kızkanırdık anam gelmişbiz gömlekli adam o siliv içim gider bodrumda hava sıcak zati pişiyoz çilecekioz Okul dğei haman gibi 30 kişi bir sınıfta hepsi nefes aldığını düşünün o sıcakta hamam hamam :)
Silindi
Neophyte
3.1
Okul bittide ders biter mi :p

Dershane var 23 unde baslıyor...

Herkese hayırlı osun(Nası olacaksa :p)
Okula gidicek yavrucaklarımıza yeni eğitim yılında başarılar dilerim.-
benim geçen seneki sınıfım bu senede aynı duruyomuş kaldıkları için xD sırf sınıfım için yeniden okula başlıyorum :alkis:alkis acayip bir sevinç var içimde :D
işte benim Ragnarım :D
[Ragnar] : benim geçen seneki sınıfım bu senede aynı duruyomuş kaldıkları için xD sırf sınıfım için yeniden okula başlıyorum :alkis:alkis acayip bir sevinç var içimde :D

Tebrik Ederim Yene Kalcanız :P Hepiniz daha sonra elinize vericekler bir kayit doğru Uo başına sizin okuyama değil scrip yazmaya :d
Silindi
Neophyte
3.1
Harbimi lan:D başla başla :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.