Ben Trainer veya oyun editlemek istiyorum , örneğin Age of empires da population i sinirsiz yapayim veya madenlerde daha fazla kaynak olsun gibi şeyler.

( Age of emp. sadece bir örnek onun gibi başka oyunları nasıl editleye bilirim kucuk degişiklikler yapabilirim?)
Dostum nasıl yapıldıgını bende bilmiyorum ancak yapmayı ogrendiginde Kane & Lynch Dead Man diye bir oyunun trainerınıda yaparmısın (: Oyun cıkalı 1 ay kadar oldu ama trainer çıkmadı henüz... Hani ogrendiginde aklında bulunsun diye söledim.. ^^' Teşekkür ederim.. Umarım ögrenirsin kolay gelsin ^^'
=))) hele bir ogreneyim cok guzel fikirlerim varda , sanirim bu programlari acmak icin ozel program lazim ve bazi kodlamalarini bilmen gerekiyor... umarım bilen biri vardır u-s de yardımcı olurlar =))
Ne Zevk alıyorSunuz Oyunları Hileli Oynamaktan Anlamıyorum |-)
Hileli degil , oyundaki population ( populasyon sınırı) I kaldırmak istiyorum , 10 binlerce asker yapmak daha buyuk savaslar istiyorum...

Bu arada bir program buldum butun kodlamalari aciyor istisnasiz butun oyun dosya uzantilarini ama cogu c++ veya c# dilinde , bu dilleri bilen biri varsa bir cevap yazarsa sevinirim...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.