1 Ocak 2011 itibariyle yeni bir yılda açıldık. Amacımız ucuza kaliteli hizmet verebilmek. Tecrübeli ekibimizle bunu başaracağımıza inanıyoruz.
Hosting almak isteyen müşterilerimize %10 indirim yapıyoruz. Ödeme kısmındaki indirim kuponu bölümüne %10 yazdığınızda indirim siparişinize uygulanacaktır.

*Sisteminiz otomatik sisteme geçmiştir. Artık ödeme yapılır yapılmaz hesabınız sistem tarafından açılacaktır.
( Linux Web Hosting için geçerlidir.)

Şuanda Geçerli Olan Kampanyalarımız ;

Web Hosting de 10.01.2011'e kadar %25 indirim var
    Ayrıca ilk başta da Yazıldığı gibi %10 indirimimiz mevcuttur.(Domain alımında geçerli değildir.)

Son Olarak Sitemizden Mega Paket Web Hosting alana bizden ".com , .net veya .org" alan adı bizden hediye
NOT: VPS Hosting fiyatlarımız için sitemizi inceleyebilirsiniz.
İletişim Bilgileri;
https://www.Probilisim.net
Destek için Mail; [email protected]
Ayrıca Online Olduğumuz saatlerde sitemizde bulunan Destek Sistemimizden kesintisiz yardım alabilirsiniz.
Sanırım yer sağlayıcı faaliyet belgeniz yok.Bir an önce almanız gerekli.Bu devirde kimse yer sağlayacı faaliyet belgesi olmayan bir firma ile çalışmak istemez.

Hayırlı olsun bu arada.
İlginiz için teşekkür ederiz...
Rica ederim, bunun yasal bir zorunluluk olduğunu unutmayın ve geç kalmayın.İleride büyük problemler yaşarsınız şahsen benim reseller hesabım var.Onun için bile faaliyet belgesi başvurusunda bulundum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.