Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Öncelikle hepinize merhaba.

Webtemalari.com internet sitesi üzerinden tema isteklerinde bulunabilir ya da / veya beğendiğiniz temaya sahip olabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bazı temalar farklı sistemlerden wordpress vb. bazı popüler sistemlere çevirilmiştir.

İlerleyen günlerde ücretsiz temalar yayınlanacaktır.

İnternet Sitesi: https://www.webtemalari.com

E-Mail: [email protected]

Messenger: [email protected]

Bu konu kortez tarafından düzenlendi(2012-11-26 14:37, 11 yıl önce)
Güzel temalara var.
Site tasarımı bugün, webtemalari.com'a eklenecektir,
Ücreti; html & css 75 tl, Wordpress olarak 150 tl'dir.

Silindi
Apprentice
2.6
Ice Isle ve Britain gerçekten güzel görünüyor.
Yalnış anlamayın ama QND yaptığı tema kadar iğrenç bir tema görmedim hayatımda. 150 Tl vericek insanın aklına şaşarım ona.
Ücreti; psd 30 tl html & css 75 tl, Wordpress olarak 150 tl'dir

Silindi
Apprentice
2.6
Sunucumuzun haritası arkaplan resmi olarak kullanmışsınız. Değiştirmeniz iyi olur.
1 Defa Söyleceğim . Susacağım sonrasında.
Resim üzerine 2 Layer Atmakla tasarımcı olunmaz.
Photoshop yerine paint kullansan, hem Ram hem Cpu'dan az kullanırsın. Boş yere zahmete girmişssin.
Zaten paint kullanıyordur ama amatörlüğü yeni atmış bir pain kullanıcısı gibi diğer türlü yapabileceği hiçbirşey yok o web site üzerinde verdiği istatistikler forum mesajları sistemler gibi olayları yapsın ondan sonra Web Design & Grafik desin kendisine bence bu tarz konulara burada yer verilmemeli burası reklam satış mağazasımı?.
Dicek söz yok, hele bu son yaptığı şeyleri amatör tasarımcılar bile yapar. 2 günlük photoshop kullanan birisi.
ücretsiz yardım açısından verilebilecek temalar olabilir. Ultima Online sunucuları için. İnternet üzerinde Wordpress veya Html olarak 1$ 15 $ arası cok iddalı temalar mevcut yanlış anlamayın işinizi baltalamak için söylemiyorum görüşüm. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Görüşünüze saygı duyuyorum lakin html tasarım bulunmamakta. Eklenmeside söz konusu değil. Temalar tamamen cms alt yapılarına uyarlandıktan sonra yayınlanır. 1$ 'a dünya üzerinde satışı yapılan herhangi bir cms tema bulunmamaktadır. Söylediğim gibi html olarak hiç bir tema mevcut değildir. Talep doğrultusunda html dosyalarınıda veriyoruz.

Teşekkür ederiz.
Son tema gayet başarılı beğendim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.