Of işiniz gucunuz yok surada 10 player fazla gosterdıler diye gelmiş forumlara yazıyorsunuz hayır bunu yapana kadar git oyununu oyna bısı yap ama gelipte sunu yazma hayır yazdında ne elıne gectı hepımız bılıyoruz kı gunumuzda adam gıbı 2 tane sunucu var ( 1 de olabılır )

Neidrmi bunlar

XXX1

ile

XXX2

dierleri sallama uokings die geccelerımızı verdık gene kapandı 132354645 defa kapatıp acıyorlar bastan kasıyoruz sıze bısı dıyeyımmı bu 2 sunucundan baska bır sunucuda oynanmaz ! pvp denılen seyın halen ne halta oldugunu anlamıs deılım pvp nın en guzel tadı rp serverında cıkar :)

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-08-08 00:33, 15 yıl önce)
Anladıkta niye reklam yapıyorsunki şimdi
XXX'i bılmıyen varmıkı

XXX'de yakında ogreneceksınız zaten =)

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-08-08 00:34, 15 yıl önce)
XXX'i yeni duydum.ama XXX'de bozuluyormuş öle diyorlar.hatta bozulmuş bile.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-08-08 00:35, 15 yıl önce)
Yok bu turkıyede ınanınkı herseyın cıkını cıkarıyorlar al hybride bak 1000 oyuncu hıc unutmuyorum salak cocugun tekı 13 yasında forumlarda kendını buyuk gostermek ıcın bız zamanında server bıle acmıstık dedı koptum boyle salak ınsanlar ne kadar cok uo sunucusu acıp mılletı oynatmak ne kadar kolay olmus boyle
XXX hala varmı? :D scripterı kim beyler ya bilen biri varmı? hiç oynamadım orda ama çok iyi iş yaptılar arqas da başladım ben XXX'in ününü duydum ama paralı oldu falan dendi sonra player kaybetti dendi kapattılar sanıyodum :)

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-08-08 00:33, 15 yıl önce)
Ünlü Türk Düşünürü Cem Yılmaz bir Opet reklamında der ki:

Bunlar reklam kokan haraketler Mike.!
yok yok zaten bı aralar banner ı vardı ıstanbulun =) sphere denen bozuntuyla yasıyorsunu halen dogustan buglu :D:D
Aramachus : Yok bu turkıyede ınanınkı herseyın cıkını cıkarıyorlar al hybride bak 1000 oyuncu hıc unutmuyorum salak cocugun tekı 13 yasında forumlarda kendını buyuk gostermek ıcın bız zamanında server bıle acmıstık dedı koptum boyle salak ınsanlar ne kadar cok uo sunucusu acıp mılletı oynatmak ne kadar kolay olmus boyle

Ryan :asik2
pardon da sslerden gördüğüm kadarıyla XXXX'in mapi çok kötü yapılmış.. Kim yaptı bilmiyorum ama renklendirme ve gerçeklik berbat durumda..

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-08-08 00:32, 15 yıl önce)
bırak ya.türkiyede uo oynanmaz.zaten kışın paralı server ile yurtdışında oynamayı düşünüyorum.zaten en fazla 15ytl falan vericem.çok değil.
Malapagos :
Aramachus : Yok bu turkıyede ınanınkı herseyın cıkını cıkarıyorlar al hybride bak 1000 oyuncu hıc unutmuyorum salak cocugun tekı 13 yasında forumlarda kendını buyuk gostermek ıcın bız zamanında server bıle acmıstık dedı koptum boyle salak ınsanlar ne kadar cok uo sunucusu acıp mılletı oynatmak ne kadar kolay olmus boyle

Ryan :asik2

Ryan ? :D d3vrim de bi halttı o cocuk :D

-------------------------------------

bu arada world map sadece ondan ıbaret deıl :D:D malas felucca ilshenar harıtalarıda war o sadece artıdan bır sehır olarak gelıcek
bişi diyimde çöküşdür bana göre. orjinal haritayı bozan serverları sevmiyorum rivendell yapmıştı her haritadan biyerler koymuştu. orta dünyadan bile vardı rivendellin arkadaki sarayı koymuşlardı dağın içine. yani harita zaten dopdolu + şeyler yapmaya gerek yok. yapcaksan yeni harita yapcaksın...

benim düşüncem beyler çok yorum ypamayın bu konuda
bence konuya kilit atılmalı.
Zaten tamda kilite geliyordum...

Reklam ve konu sapmasından dolayı kilit.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.