bi tarfımdan terler akana dek çalışmadığım halde girebildiğim Selçuk Makine Mühendisliğinin ilk dersine girdim bugün... dersliği bulana kadar ilk ders gitti...neyse en sonunda sınıfı buldum ve girdim... sınıfta 100 den fazla kişi vardı alttan dersi olanlarla birlikte 130 falan... ve sadece 3 tane kız vardı... hababam sınıfı 40 kişi onlarda ble 4 kız var.. işin diğer boyutu ise şu bu 3 kız hazırlık sınavını atlayıp gelmiş :D .. yani onlarda atlamasa o da olmayacak.. fizik labaratuarına kızların peşinden giden çömez öğrenci sürüsü kızları kaybettikten sonra okul içinde kendileri de kaybolur... Kızlar üst dönemden 2 kişinin kanatları altında okulda gezerler :D
sınıfın erkek olan %99 luk kısmı :D Çevre ve gıda mühendisliği bloklarına bakarak iç geçirir...
ahaha :D öldür kendını xP
Bizim bölümde kız dolu valla şükrettim şimdi.. Ayrıca Pazartesi günleri boş xD Çarşamba cuma günleride 10 :30 - 1:30 arası.. Allah kolaylık versin xD
4 kız aahah güzelmiydi bari:selektor
Ben meslek lisesinde okuyorum.^^'

26 erkeğe karşılık 3 kız.:)
başlığın ismini görür görmez sen olduğunu anlamıştım :D
inşallah bende liseye giricem iyi bir liseye

İzmir Atatürk Lisesi
Bizim sınıf degilde, sosyal etkinlik dersinde öğrenciler sınıflara ayrılıyor.Benim sectigim etkinlik sınıfında 4 kisi var. Biri bir arkadasım(erkek),ben ve 2 kız :)

Spawnsas, umarım Atatürk Lisesi'ni kazanırsın :) Güzel okul ama BAL'da fena degil :) Kaşar dolu biraz, hem evine yakın. Okulda sende Bornova'dasınız :)
Master
59.2997
Allahıma bin şükür son 4 senedir hep 10 kızdan aşağı olmuo sınıf ( Meslek lisesinde olmama rağmen :p) 31 erkek 13 kız var oda ayrı mesele :ters
Ajdarın neden öyle olduğu anlaşıldı. xD
Bizim sınıfı simdi pc basında saydım :) Bu Hafta FM subesinden direk TS subesine gectim ve TS sınıfı benle birlikte 14-15 kişi.

7 erkek var(benle birlikte) kızlarda ya 7 yada 8 tam hatırlamıyorum :)
Earl : Ajdarın neden öyle olduğu anlaşıldı. xD

eheuehe:kikirik
Ya beyler belli değil mi makina mühendsliğinde kız olmayacağı,
Kızlar genelde dil bölümünde olur,
ama fen bilimleri okuyanlar hep basit yerlere giderler,
özellikjle çevre mühendisi felan,
Makina mühendisi zaten, yağlı pis bi iştir, kızlara göre değildir mantığı vardır (tabi öyle birşey yok herhalde değil mi?)
Ama dil bölümü olunca akla dil öğretmenliği gelir (öğretmenlik kız seçimidir)
Bunu öğrendin ama geç oldu :)
Bana sorarsan makina mühendisliği iyidir, başka sınıflardan kzı fln bulursun veya bir şekilde bulursun ya o soru ndeğil :)
Master
59.2997
Bence sen kızdan çok derslerine yoğunlaş okulu bitirince nasılsa kız olucaktır hayatında :p
Sen okudugun bolumu kiz icin okuyorsan ben sana diyecek birsey bulamiyorum ... Kiz icin okumak istiyorsan universite baknz: saglik, hemsire vb. seyleri okuyacaksin ...

Bende Bilgisayar bilimleri okuyorum ve 2 tane kiz var. 2 side cok ii arkadasim ve onlar icin okumuyorum ben bolumumu gelecegim icin 40 yil kral gibi yasamak icin okuyorum ...

Sacma sacma konusmayin sakasini bile yapmayin, Turkiye'de milyonlarca insan var senin bolumune girip bir is adami/kadini olabilmek icin neler vericek insanlar var ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.