U-s den bekledgiim destek buydu saolun akradaslar umarim en kisa zamanda acicam dı$ gorunusu rapid gibi modern tasarim olacak , koyu renk ve cok açık renkler olmuycak daha cok beyaz ve tonları olucak...

@MiqRop

Teşekkürler , Senle biraz msn de konusabilirmiyiz msn nimi veriyim sana ekleyi ver ozelden...
0
hemenpaylas ( ki cok saglamdi ) vakasindan sonra kimse güvenip de önemli seyleri upload edip paylasim yapmazlar(en azindan ben ve sektörde tanidigim onca kisi).ayrica kimse güvenip de premium vs. almaz.

ayrica online olarak premium vs. satabilmen icin sanal pos alman lazim.sanal pos alabilmen icin de sirket olman ve ssl sertifikan olmasi lazim.

bir de paypalla anlasma yapabilirsin.
Ilk 1-2 ay boyunca zaten bedava olucaktir taki bunun gibi sorunlari halledene kadar .

Tahmini siteyi 10 eylül-20 eylül arasinda acicam o zaman a kadar bitmesini umuyorum , tabiki zaman ne gösteriri bilemem , U-S den bana gelen desteklerden ötürü çok mutlu oldum hepinize teşekkürü borç bilirim arkadaşlar...
:kikirik:kikirikBeles Sirke Baldan Tatlıdır
Arkadaslar düsünüyorumda acaba premium satmasam mi? sadece reklamlardan gelen parayla idare edebilirsem eger dusunuyorum sizce reklamlar ne kadar para getirir bana tahmini bişiler söleseniz?
Siteyi açtin , hiç bir sorunla karsılasmadın site tuttu da bir pre satıp satmama derdinmi kaldı =)
O kadar yatırım yapıp sonun hemenpaylas gibi olmaz umarım.
canowar : Rapid 2 gb upload veriyo =)) ben rapid in 2 katindan fazla veriyom + mail vericem + nerdeyse aylik yari fiyatina veriyorum daha ne yapayim 7 gb upload veirirm premium lara premium a istek artarsa 7 gb e cikartirim yeterki yeterli hit i aliyim siteye zaten sadece upload sitesi olmuycak subdomain lerlede oyun sitesi / video paylasim / driver paylasim / Php/asp/net/perl/html/java/flash/photoshop vss.. gibi hazir kodlari ve siteleride paylacagim bir site acicam subdomain olarak ...

Tabiki ilk once upload sitesini rayına oturduktan sonra bunları yapıcam...Hersey yavas yavas olucak ama kalıcı olucak ve saglam olacak...

kanka bize bedava verirsin herhalde ? güzel olur rasid üye kaybeder artık.
@spawnsas

Sana ozel bisiler ederiz ayip ettin =))

@Cromwell

Yatırımı merak etme ve sonum hemenpaylaş gibi olmaz onlar sürekli illegal dosyalari kontrol etmiyorlardi , bizim ekibimiz iyi hem upload dan gelirimiz olmassa anlattigim gibi 4-5 site daha olucak adamlar tek bir siteye girince herseyi bulacaklar.

Suan eski hazirladigim siteyi sildim cunki fikir degistirdigim icin yeniden basliyorum dedigim gibi umarım 10-20 eylül arası biticek ve sizlere sunacam yalnız ilk günlerde biraz site duzgun olmaya bilir ama duzelticem inşallah...
d4rkz : hemenpaylas ( ki cok saglamdi ) vakasindan sonra kimse güvenip de önemli seyleri upload edip paylasim yapmazlar(en azindan ben ve sektörde tanidigim onca kisi).ayrica kimse güvenip de premium vs. almaz.

ayrica online olarak premium vs. satabilmen icin sanal pos alman lazim.sanal pos alabilmen icin de sirket olman ve ssl sertifikan olmasi lazim.

bir de paypalla anlasma yapabilirsin.

katılıyorum d4rkz e... ek olaraktan not dusmussun
Kimse host u nasıl sağlıyacaksın falan sormasın host tamamdır gereken kadar dedicated alınacaktir sadece site nasıl olurdu sorusuna cevap yazarsanız sevinirim.

sormadan edılemez sen rapıd gıbı dıyorsun ama rapıd gıbı bır yer acman bu ımkanları saglıyacagını hostun tamam oldugunu soyluyorsun ancak sunu belırıtyım tahmınım cogu seyı kucuk dusunuyorsun .... rapıde rakıp hatta daha ıyısını kurmak bıraz zor bea :D
Kusura bakma ama rapid'e rakip olacaksan , gereken makinelerin hepsinin senin olması gerekir.Gidipte host şirketinde kiralayarak bu iş olmaz.Ha bunun içinde bolca para gerekir.Ayrıca d4rkz'ın yazdıklarının altınada imzami atarım :).Kısacası bu iş kafanı yorduğunla kalır.
miqrop mannnnnyyyyyyak sallamışsın hemenpaylas rapid'i yurtdışında sollamış falan gülüyorum sadece :D :D

dostum rapidshare gibi bir firmanın bile tüm açıklarını kapatması yıllar aldı daha geçen ay firefox'ta oluşan bir bugı fixlediler (flashget ile indiriliyordu mesela). ayrıca türkiye'de kanuni engeller çıkacak önüne.

ayrıca türkiyeden açılan bu tür bir site yurtdışında asla rağbet görmez çünkü yurtdışı çıkışları berrbaaaaaat. bu arada rapidshare'in 3.5petabyte alanı var :D 1000 terabyte=1 petabyte siz hesaplayın.

bunu yapman çook çok zor. ki hemenpaylaş son dönemlerinde iyice felaketti hızı çok düşüktü. bu arada bu kadar download'ı kaldırabilmek için 2-3 anakart birleştirilmesiyle oluşturulmuş 9-10 çekirdekli serverlara ihtiyacın olacak bunu da belirteyim. dc'den alırsın yurtiçinde kovarlar adamı bu ne biçim bw dc'yi sömürdün derler :D

bu arada rapidshare'de hiçbir upload limiti yok, premium kullanan pro. insanlar için özel bw limitleri var sadece. rapid'e istediğiniz kadar ul yapabilirsiniz.

ben de madalyonun öteki yüzünü göstereyim dedim.
Yurtdışında böyle bir şirket kurarak anca çok büyük olursun.Oda o kadar kolay değil...
Silindi
Apprentice
0
Çocuğun hayalleri suya düştü :(
@michaell

Hayallerim suya düşmedi açıcam...

Ayrietten biraz bilgi daha veriiyim ben host larimi Ingiltere / amerika / Kıbrıs ' ta bulunduracagim , suan kbırısta yasıyorum zaten yılın yarısını nerdeyse ist e geciriyom o farklı , Kıbrıs-Turkiye hatlari oldukca iyi onun icin kıbrıs ada 2-3 mkine kurmayı dusunuyorum , ingilterede epeyi arkadaslarim yegenlerim ve ailem var hatta boş ev bile var 100 mbit lik int cekicem her pc ye , Amerikada en yakın arkadaslarim var onlarda web işlerini seviyorlar onlarda projeme ortak olacaklar anlayacaginiz siz host u dert etmeyin yani , ilk aşamada onla yarışmayı dusunmuyorum ama inanınki ilerde yarışacak duruma gelecegime inaniyorum tabiki bunda tutunmamada bagli ve ne olursa olsun siteyi acicam vazgecmiyecegimi bilin batarsam batacam ama bunu yapacam , başka sorunuz varsa yazin cevaplayim arkadaslar...
Kullanıcı sistemi nasıl yürüyecek peki ücrestsiz kullanıcı olacak mı olacaksa olanakları ne olacak okudum ama bir kesinlik getirmemişsin gibi geldi permium düşünüyorsan ne yoldan yapacaksın ne olanak vereceksin

Siteye başka moderatör admin vs vs alacak mısın düzenleme için

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.