Ya onlari ayarliycam ama 30 gunden erken silinmeycek bu garanti , Sitenin ust kısmına dil secenekleri kodum ingilizce ve turkce suan ceviri yapiyorum en yakin bu gece 1-2 ss koycam sitenin gorunusunden...
Ozaman sana başarılar.
o zaman iyi 30 gün çok azdı :D sana başarıla diliyorum....
[Luciana] : Bunun olması imkansiz yaw :D Rapidshare vs vs. gibi büyük siteler bile 30 gün saklıyor çünki tahmit ettiğinden daha fazla dosya upload ediliyor ve 1gb ederlerse 1 haftaya güm :D ama sen bilirsin

canowar yaparım dediyse yapar az ekmeğini yemedik zamanında:DAslında o ekmeğimi yedi uoda:kikirik
@Aluqah & @EvilDark

Teşekkürler =))

@Spawnsas

açtırtma bayramlık ağzımı =)) kim sana binek veriyodu =)) xxx serverde =)) neyse burasi yeri degil.

Sitenin dış görünüşü daha çok mavili renklerle olucak yani mavi tonlarıyla...
Ne zaman açılabilir peki site kesin tarih ver :memnun
evet şöyle cuma günü filan açılsa iyi olur heryerde reklamını yaparız sitenin
miqrop salla da salla. hemenpaylas hiçbir zaman rapidshare kadar çok kullanılan bir site olmadı. ki o güzel sunucular dediğin sunucular türkiye içine 20kb/sn verebiliyordu (1mbit adsl), yurtdışına 2kb falan veriyordur. adamlar bedava olduğu için biraz faydalanmışlar o kadar. rapidshare'in %15i kadar kullanılmışsa iyi yani öyle diyim.

çeviri konusunda yardımcı olabilirim bu arada.
Herturlu Destekciniz Arkadasım Sen Rahat Ol Tutar O site !! :)
@EvilDark&spawnsas site buyuk ihtimal 10-20 eylül arasi acılacaktir

@prudent Suan icin ceviriyorum ama ilerde cok iyi turkce ve ingilizce bilen admin alicam o zaman istersen bir basvurursun.

Arkadaslar Siteyi boyle ayarladim ;

Free User - Bedava Kullanicilar

* 1 gb upload imkani tek seferde ve sinirsiz upload imkani

* Saate 1 gb download haklari var , eger 1 gb i doldurursaniz 1 saat sonra hakkınız yine acilacaktir ( bu rapidde 150-200 mb dir)

* Dosyalariniz sistemde eger indirilmesse 90 gun sonra silinecektir indirilirse bir 90 gun daha

* Download apmadan once 30 sn bekleyecek siniz

-----------------------------------------------------------------------------

Premium User - Paralı Kullanici
Aylık 4$ ( paypal ytl kabul etmiyo - bu fiyatta rapid den 2 kattan fazla daha ucuz , eger yıllık alırsaniz yada yıllık isterseniz onada epeyi bir indirim yapariz =)) )

* 7 gb upload tek seferde

* Dosyalari Sistemde 1 yıl kalacaktir hesabi silinse bile 1 yıl o dosya kalacaktir

* Sinirsiz download imkani

* Siteye uye olup kendi dosyalarina klasor acabilir o klasore sifre koya bilir

* Sitedeki dosyalarina admin password koyup sinirsiz klasor acabilme & Siteye uye olup sitenin içeriğinden yararlana bilme // editledim bunu yeni koydum

* download ederken bekleme suresi yok

* dosya türü engeli yok

* 7 gün 24 saat e-mail destek // Yakında online chat yapcam java ile

// Arkadaslar bana soleyin eksik bişey falan varmi ve sizce bu 4$ fazlami bence pek fazla degil bana gore bu kadar seyi size %100 karşılaycam ve bence epeyi ozellik sundum premium larada dahada eklitycem inş
güzel olur ücretsizler ne kadar beklicek dosyaindirirken? ve flashget kullanılabilecek mi?

edited:
pcyi 15-20 dklığına babama veriyorum abim gelirse cevapları ancak yarın okurum :D
Silindi
Members
0.1
30 saniye yazıyor yukarda ama bu uzun gibi, 10-15 saniye bence yeterli.
görmemişim pardon evet 30 saniye fazla bide flashget gibi programlarla indirilebilecek mi?
Tabiki flashget/free download manager(bnm kullandigim) hepsini destekliyor

Tamam free userlarda bekleme suresi 15 sn e indirildi ,

Premium larda bişi yaptim

1 aylık premium 4$

2 aylık premium 7$

3 aylık premium 11$

6 aylık premium 20$

12 aylık premium 39$

fiyat listem bu bence gayet normal bir fiyat istedim verdigim ozelliklere gore sizce?
Expert
34.0001
bence fiyatlar biras arttırılıp premium alanlara mail adresi verilse.. : )

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.