Novice
11.9
Öncelikle Merhabalar hepinize.

Ultima Online ile işlerim sebebi ile eskisi kadar ilgilenemiceğim için 1 Ay Öncesine kadar Sahibi ve Scripterı Olduğum Systec PVP Sunucusunun Script Packını satma kararı aldım. İlgilenen ve niyeti ciddi olanlar PM Atarsa düşündüğüm Fiyatı sizlere sunarım. (Pack sadece 1 kişiye satılıcaktır.) Teşekkürler..

NOT : Kapanmış bir sunucu olduğu için ismini yazmamda bir sakınca yoktur heralde.
Hayırlı satışlar. En azından bunca emeğini değerlendirebileceksin.
Novice
11.9
Sağol Teşekkür ederim, umarım..
Valla güner abicim kapanmasına üzüldüğüm tek pvp sunucusuydu iyi en azından emeğin para olur geri döner heba olmaz'da işte systec scriptleri ne karakterde insanların eline geçer o ayrı.
Güner keşke belirli bi fiyat koyup onun üstünden açık arttırma yapsaydın. X kişiye farklı fiyat Y kişiye farklı fiyat gibi bazı arkadaşların diline düşebilirsin. Genelde böyle yaparım sattığım scriptleri(web) bilgin olsun.

Ekstra;
İnşallah emeğinin karşılığını alırsın kardeşim. Hayırlı satışlar.
Novice
11.9
Haklısın. Neyse fiyatı burda açıklıyım herkeze aynı fiyat. Fiyat 150 TL
Systec'in pack'ını 100 tl den ben veriyorum alcak olan varsa özel mesaj atsın görüşelim :)
bu ortamda scp pack satmak hele o fiyattan satmak imkansız sanırım =)
bencede :)
saçma
En azından kaliteli bir pack alan kişi sorunsuzca işletir serverını kolay gelsin umarım alan çıkar.
sağlam bi script pack aslinda iyi satişlar
Hayırlı satışlar...
Override : Hayırlı satışlar...
Saglam Pvp Pack Elimde Vardır.. Sıfırdan Yazılmıs Kimsede Olmayan Sistemler Mevcuttur.. Satılıktır Pack 150 Tl Görmek İsteyenler Pm Atsın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.