Master
59.2997
Selamlar,

Bir sunucuda birisi ben slothere diyip u-s'dekilere küfür ediyormuş duyduğum kadarıyla. O kişi/kişiler ile hiçbir alakam yoktur. Hiçbir sunucuda oyunculuk ve stafflık yapmıyorum. Bazı şahsiyetsiz kişiler yüzünden başkalarıyla aramın bozulmasını istemem açıkçası. Taklitlerimden kaçının =)
Silindi
Master
59.2997
Bende bügün duydum zaten inanmadım merak etmse seni bilen biliyor..
Takma kafana takılsın onlar nereye kadar yapıcak tanıyan tanır yapmaz o öyle şey der zaten
Artık insanların yaptıklarını akıl almıyor (hoş insanlar mı bilemem).Boşve sen.Tanıyan tanır seni.Eğer insan kendi olamıyorsa hayatının da değeri yoktur.Taklit insan olmaz ve de herkesin kendine ait bir kişiliği vardır.Neyse daha fazla saçmalamayım. :)

Boşver be Gökberk salla onları :).Hem bak meşhur olmuşsun 8)
Silindi
Banned
0
Bunu yapan bence tek bir kişi veya bir kaç kişi ama hep aynı kişi veya kişiler bu kanıya nerden vardığımı sorucak olursanız son 1 aydır tüm u-s elemanlarının hemen hemen taklitleri çıktı benim bile taklidimi yapan olmuş hatta bu konuyu sercanlada paylaştım...
Benim taklidim çıkmadı :kikirik Yada ben bilmiyoırum uzun zamandır girmiyordum :D
Silindi
Novice
0
Olur böyle şeyler.
Kasmamak lazım fazla.
:selektor
Expert
34.0001
Taklitler aslını yüceltirmiş =) takma kafana.
Silindi
Expert
34.0001
Arda güzel laf :)
Güzel laf güzel olmasınada bu arkadaşımızın ağzından başkalarına küfür etmeleri üzücü bir durum.
Sizinki gene iyi benimki benim msn i veriyo bide yüzsüz ya =)
Yakında kimin takliti çıkacak merak ediyorum :D
Benim bile taklidim var ya ne dionuz :D İşin p*kunu çıkardılar artık :D
Kaankha taklidim diye benden bahsediyorsan ben senelerdir bu nicki kullanıyorum heryere taklidim felan diye saçma sapan yazılar yazma ve saçma sapan pm ler atma.
=)=)=)=)=) yorum yok..

;Üye oluş tarihi : 2007-07-20 yıllardır kullandığın nick nedense Neviexten sonra kayıt edilmiş..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.