Silindi

200 bin kişinin oy verdiği internetteki "Tanrı Tekrar Kimi Göndersin" başlıklı ankette Mustafa Kemal önde. Atatürk'ün oyların yüzde 90'ını aldığı ankette, ardından gelen Einstein'a oyların yüzde 4'ü verildi

ABD merkezli bir internet siteSİNde başlatılan "Tanrı Tekrar Kimi Göndersin?" başlıklı ankette Mustafa Kemal Atatürk "açık ara" farkla birinci sırada yer alıyor.
Ankette Albert Einstein, Lenin, Bruce Lee, Mahatma Gandhi, William Shakespeare, Elvis Presley, Marilyn Monroe, Beethoven, Mao, Newton, James Dean ve Luciano Pavarotti gibi pek çok unutulmaz isim yarışıyor.
İnternet üzerinden yapılan ve yaklaşık 200 bin kişinin oy kullandığı ankette, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, oyların yüzde 90'ına yakın bölümünü almış durumda.
Giriş sayfasında, "Dünyadaki bütün insanlar kendi favorilerini/desteklediklerini yeniden yaşatmak/hayata geçirmek için oy verirler. Oylama bittiğinde sadece ilk üç aday muhafaza edilecek. Bunları saklamanın tek yolu diğerlerinin oyunu kendi adayın için almaktır" denilen İngilizce sitede, en az oyu Sezar ve Pavarotti aldı.
Hâlâ "www.whoshouldliveagain.com" adresinde süren oylamada Atatürk, oyların yaklaşık yüzde 90'ını aldı. Oylamada Atatürk'ün ardından gelen Albert Einstein yaklaşık yüzde 4 oy alabildi.
Hitlere de istek çokmuş ha
Ben gidiyim hemen Hitler'e oy vereyimde gelip amerika ve israillileri sabun yapsın :D
Sole bırsey var Gunumuzde Klonlamayı dusunun. Bir insanı klonlayacaklar belkı ılerıde tam anlamıyla

ama sorun ATATURK un yasagıdı gıbı , cocuklugunu herseyını aynı sekılde yasamalıkı Aynı ATATURK olabılsn.ATATURK u klonlasalar ATATURK un eskısı gıbı olacagı mechul.

Ornek vermek gerekırse.

Aynı anneden doğan ikiz cocuklar gıbı Biri Asker olurken Bırı Kalpazan vs oluyor :)

İNŞALLAH ATATÜRK GİBİ BİRİSİ GELİRDE TÜRKİYE'Yİ KURTARIR
Valla ya ortalık Akp li doldu
Asıl günümüzü görse şimdi ölürdü.Lokman'ın açtığı bir konu vardı.Onu okursanız daha iyi anlarsınız. >>>Tık<<<
Gerçi halk bu kafayla giderse yüzlerce Atatürk gelse yine sonumuz aynı olur. :(Gerçi ne olursa olsun onu bir görmek, elini kavramak,elini öpmek isterdim.

Meteciğim üzgünüm seni desteklediğimi biliyorsun ama;
- Siyasi içerikli başlıklar açmak , başka başlıkların altına mesaj atmak, siyasi parti propagandası yapmak vb. davranışlar yasaktır.

Üzgünüm attığın mesajı düzenlemeni salık veririm :)
Expert
34.0001
Vladimir saçmalamış sabun yapsın bilmemne diye.Irkçılıktan nefret ederim.neyse..

klonlama olayıyla ilgili metal fırtına serisini okuyun Atatürk ün naaşının çalınmasıyla savaş başlıyordu :)

bide site Türk yapımı fake olabilir oylar =)
Abicim demokrat ayaklarına yatıpta sağcıları ezmeyin ayıp oluyor ama...
@KeLLtoş
Ben ırkçılık yapmıyorum.İslam düşmanları hakkında beslediğim duyguları açığa vuruyorum.

''Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.''

M.K.Atatürk

Atam izindeyim ve aynı zamanda Şeriât'çıyım.
platform nerelere gitti sağcı solcu akp li chp li ayaklarına yatıyo millet bırakın ayrımcılığı

ha aklıma ayrımcılık ile ilgili fıkra geldi 2 sn anlatam :D

Bi adam amerikada otobüs şöförlüğü yapar.bi gün durağa gelir yolcuları alır tam hareket edecek otobüste bi kargaşa bi kavga dövüş.arkaya döner noluyo lan der inin lan hepiniz aşşaya.herkesi otobüsden indirir sorar noluyo lan napıyonuz diye.beyaz bi adam zenciler pistir köledir bizle oturamazlar arka tarafa otursunlar der.zenciler de doğal olarak karşı çıkar karışıklık da bu yüzden çıkmıştır.Şoför hemen lafa girer derki hepinizi yeşil olarak düşünün ayrımcılık yapmayın.Zenciler ve beyazlar yok olmaz öyle şey fln derler Şoför 30 dk anlatır hepsi tm der hepimiz yeşiliz.otobüse binerler Şoför de yerine geçer ordan seslenir : "Yanlız koyu yeşiller arkaya otursun" :D
Bi dakika Bi dakika Ata mızın izindesin Ama Şeriat çisin nasıl oluyo bu?
Expert
34.0001
VladimiR : @KeLLtoş

Atam izindeyim ve aynı zamanda Şeriât'çıyım.

seninle geçmişte bir hukukumuz varmı da bana keltoş deme hakkını kendinde gördün ?

hemde şeriat çi olup Ata nın nasıl izinde oluyorsun..
sağcıları ezen mi var onlar doğuştan ezik.
Expert
34.0001
sağcı solcu muhabbeti yapan yok.
ceren1 ağır konuşuyosun Lafını bilde konuş!
Sağcıyım Gurur duyuyorum Senin gibilerinin çoğunu cebimden çıkarıcağımada eminim Vatan için ölmek eziklikse Atamızın izinden Gitmek Eziklikse Şeriat e karşı olmak Eziklikse O düzenin ben.......

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.