arkadaşlar samsung d900i telefonum var ama pc görmüyor bi türlü resimde atamıyorum atmak istediğim zaman

operation not possible or format not compatible with the destination

diyor ingilizcemde az olduğu için anlayamıyorum birde kullanım klavuza baktım pc simgesi telefonda olcak diyor ama çıkmıyor nasıl yapabilirim arkadaşlar

Nokia'dan yardım etmeye calısmam gerekirse benim telefonumu pc'ye baglamadan önce cd'sini yüklemem gerekiyor.. Ardından simdi telefonu baglayınız diyor.. Telefonada bir takım şeyler yüklüyor..Ardından bittiginde Pc suite tamamen yüklenmiş oluyor ve telefon girişinde baglantı cesitleri cıkıyor.. Pcsuite , bluetooth vsvs

Su anda operation not possible diyorsa muhtemelen telefona ait sürücüyü yüklememessindir.. Tekrar telefonla pc baglantısını iptal et.. Sürücüsünü yükle ve tekrar bağla.. Yanında cd vermişlerdir sanırım..
Öyle denersen olumlu sonuç alabilirsin.. Kolay gelsin..
birdaha yükleyim o zaman ama olurmu bilmiyorum (:
dene bakalım.. Sürücüyü tam sildigine emin ol.. Tekrar yükle..
olmuyor arkadaşlar başaramadım görmüyor pc.
Bence telefonunu gayet iyi görüyor.Ama atacağın resmi gidipte sounds (sesler) klasörüne atarsan sorun çıkarabilir =)Resimlerini images klasörüne atmalısın.

operation not possible or format not compatible with the destination

İşlem geçerli değil ya da biçim hedefle uyuşmuyor.
sounds a atmıyorum zatenxD ama pcyi görmüyor klavuza baktım simge çıkçak cepte ama çıkmıyor görmüyor ya (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.