Herkese Selamlar
Beyler Buyuk Bi Sorunum var artık delirmek uzereyim bilgisayara trojan bulasti cafeden cektigim bikac dosyadan
nod32 yuklu format atıyorum atar atmaz driver leri kurmadan direk nod 32 kuruyorum hersey guzel calisiyor 2gun sonra cat die truva asdasd diye trojan buluyor ve temizleyemiyor nette gezerken surekli karsima cikiyor ant trojan elite temizler dediler fakat oda temizlemek için register istiyor
nasıl temizleyebilirim hangi programla yardımcı olursanız sevınırım
Novice
-14.8
Valla kaspersky herşeyini çözer :P
ad aware - se personal
hangisi beyler bişi soleyın :) kaspersky oda register istio sanırım ad aware denemedim hiç nod32yi herkes ovuyo bu program buluo ama silemio
eğer canını sıkmıcaksa deepfreeze kullanmanı öneririm. Eğer bilgisayarında C ve D olarak 2 bölüm yoksa, bir sonraki formatında oluştur. ( ki tahminim kadarıyla vardır ) C ye ilk başta antivirus, ardından yuklemeyi cok istedigin seyleri yukle ardından da deepfreeze programını cak oraya. :) Ama dikkat et deepfreeze i yuklerken sadece C yi sec. İnternetten cektigin dosyaları D'de depolarsın.
Belki gülünç gelebilir ama avast her derde çare.Pc yi kastırıyor ama onsuz olmuyor.Panda, norton, kaspersky benim derdime çare olamadı.Ayıptır söylemesi arak windows xp Cd'im win32 parite içeriyor :D Avast olmadımı tüm exe dosyalarım bozuluyor :)
lethal... format atarken yedek alıyor musun? Şayet almıyorsan söz ettiğin durum imkansız.. Eğer sorunun yedek almamana ramen sürüyorsa.. kullandığın flash disk, yükleme cd lerinde bir sorun vardır.

En iyi önerim şudur. Yedek alıyorsna önce yedeklerini sıkıştır ve tek dosya haline dönüştür. rar içerisinde virüs varsa dahi çalışamasın. Daha sonra format at bilgisayaırna ve windows kurulumunu bitir. yedek dosyanı bilgisayarına kopyala. virüs programını kur son olarak programı güncelleştir ve rar uzantılı yedek dosyalarını tarattır. .. virüs varsa bırak silsin..
bak sana en klasiğini söyleyeyim avas-home editions nasıl mı süpğer bişi avastın üyeiğini alıyorsun hemen senin mailine activasyon kodu geliyor onu registirion koduna yazıyorsun orjinal oluyor şu anda pc de 0 virüs sen dediğimi yap avas home-editions ev kullanıcları için orjinal ve ücretsiz 0 virüs
Hard Disk i Cıkar Başka Bi Bilgisayar tak Ve Xp vista hangısı kulanıyorsan onun Cd tak bilgisayar ac cd okumaya başladığı an enter
format atma bolume getir kendıne ait hard disk bolumunu 0 la kendı pc tak devam et sorun kalmaz
Novice
12.5
Bitdefender deneyin eğer temizlemiyorsa combofix işinizi görücektir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.