turktelekom bu ne yaptıgı belli degil mesela al bir gariplikte ben sölim :)
ben normalde 1024 kullanıyordum cafede yeni sistem gelip 1024 ler direk 4mb olunca
benimkide cıktı 4mb ye adsl speed testi yapam dedim 4mb testde 2098 vuruyor tabi hemen aradım
aradan 20 dk geçti benim baglantı olmuş 2048 :) dedim neden böle size 4mb yi ulaştıramıyoruz sizin santraliniz eski oldugu icin dijital olmadigi icin 2048 vermek zorunda kaldık, doguda falanda yaşamıyoruz ankara başkentde:)
2048 5 dk bir kopmaya başlayınca tabi yine aradım bir baktım baglantım 1024 olmuş:D
telekom santralimizi aramış onların verdigi cevap oraya 1024 gittigine dua etsinler:)
ya işte böle 4mb ye cıkartsan ne olacak hala eski santraller oldugu sürece
ve hala benden 4mb parasi 89 ytl alıyorlar 1024 kullanıyorum diye başvuru yaptıgım halde
hala gecerlilige koymamışlar bakalım ne olacak diyip bekliyoruz .
olabılır :P
Silindi
Neophyte
0
Bedava kullandığımı zannetmiyorum.
Faturada yansır herhalde ücret.
Silindi
Neophyte
0
tabiki :D
TheRaskol : Merhabalar,

Bundan 3 ay önce adsl hattımız borcumuzdan dolayı kesilmişti.
Üstelik halen devam eden 500 ytl'lik bir borcumuz var.

Fakat geçen gün bilgisayarımı açtığımda adsl simgesinin yanıp söndüğünü gördüm ve bağlanmayı denediğimde başarılı bir bağlantı gerçekleşti.

Ve tüm bunlarla beraber borcumuz olmasına rağmen bir haftadır interneti kesintisiz kullanıyorum.
Üstelik hem borcumuz var hemde bu adsl tarifesi 3 ay önce durdurulmuştu.

Bilgisi olan varsa ve sebebini söylerse sevinirim.

esenlikler...
şuANDA kablonet borcu bizim arttıkça artıyo ve hala kesmiyo özürlüler. 650 milyon oldu ne haciz gelio ne bişi faiz den başka bişe yok her ay borç giriyo ve her fatura kağıdı geldiğinde kalbim durucak gibi oluyo.. Ayrıca kablonet eski internetimdi yani borcu ödemiyoz die kesmiolar tam davalık bir TTnet ya

bide arkadaş 2008 e kadar olan yaz fırtınası olayına girdi hani 14 ytl olan ve şuanda 26 ytl ödüyolar ve kota miktarı 1.593/4.000 MB

Sonra bide kota olayına gelince dün 3.200 görünen kotam gene felç 4.600 şuanda ve ayrıca ayrıca kotayı 1 mb aşmamama rağmen geçen ay 41 ytl geldi yok özel iletişim vergisi kdv ötv fln herşeyi ekleyip 41 ytl olmuş yani normalde 29 ytl yazıor.

Ayrıca bi öneri yapıcam ttnete yani madem herşeyi yapabiliorlar bi program yapsınlar işte her bilgisayar girişinde açılsın işte her girdiğimiz şeyden ne kadar kota harcıyoruz onu kayıt etse yada kotayı geçince uyarı verse hani şu sağ altta windows baloncukları oluyo ya.
Silindi
Master
8.5
Yahu benim borcumdan dolayı kesilmişti.
3 ay gibi bir süre kesik kaldı.
Ahanda geçen hafta bir baktım girdi ^^'
Kota konusunda bir kaç şeye değineyim. Mesela sizin modeminiz 3 gundur acık ve 3 gundur kullanıyorsunuz vede hiç bağlantınız kopmamış olursa; o 3 günde kullandıgınız miktar modemi kapatınca veya modemin turk telekom ile bir anlık baglantısı kesılınce ancak turk telekomun sayfasında yazılır. Bİrde su 1mb aştıgınz meseleye filan gelelim. Bunda bağlantı ücreti olabilir. Ondan sonra geçen ayda mesela ayın 21. inde filan kesilmişse faturanız bundan sonra kotayı aştığınız zaman diğer aya kalır. Bilmem anlatabildim mi? Eğer faturanızın resmini koyarsanız daha çok yardımcı olabilirm. Raskol senin konu hakkında pek bilgim yok.:(

Bu konu fistandantilus tarafından düzenlendi(2007-10-01 17:32, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.