Abi size yalvarıyorum şu dediklerime bakın lütfen yoksa kafayı yiyeceğim artık..

Dün gece telefonuma kayıtlı olmaması halde Withblade gibi tam adını siz görebilirsinzi öyle birşey artık telim çalışmıyor. İşte ben cin ruh filan gibi bi film izlemiştim işte saat 1 işte onları düşünüyorum aa baktım telefon çalıyor kesin dedim aşkım arıyordur. Bi sevinçe kalktım baktım with le başlıyor. Bende bi hass uçuk olayı geldi tabi bu isimle kayıtlı telimde çünkü no yok biliyorum ha dedim dalgınlıktan belki bi müşterimi eklemiş olabilirim nick ismiyle dedim tamam açtım hiç bir eko yada cızırtı veya ses yok sadece tık tıkır gibi sesler geliyor. Bir kaç saniye dinledim sonra o düşündüğüm muhabbetler geldi aklıma bi dondum haraket edemedim. Sonra bi şekilde kapattım ve türkçe anlamına baktım kelimenin anlamı bakma, alıkoyma imiş. Bi daha bi şok geçirdim zaten. Sonra hadi dedim öyle böyle gizli aramalar bile kalktı neredeyse dedim. Kesin nosu çıkmıştır dedim.. Nosuna baktım Sörgü bulunamadı diyor nosunu göster diyince ama ismini görüyor diğer no larda noyu göster noyu editle rehbere ekle sil gibi seçenekler var ve bunda yanlızca no yok ! isim var ve edit leme rehbere ekle değiştşir gibi şeyler yok yanlızca Sil var Delete var yani halada şoktayım ve yine gece oldu ne yapıcağımı bilmiyorum tamam iyi güzel haydar dümen değilsiniz ama gerçekten ölüyorum bana bu arıyanın kim olduğunu söyleyin sizden test elemanımı aradı siz görebilrisiniz kayıtlardan.. Lütfen yardım edin

Teşekkür ediyorum Turkcell ailesi..

Tel nom : 0 537 xxx xx xx

aşağıda irtibat no annemin kini vericem şu anda çünkü telim bi bakayım ddim şimdi tam ismine bakarken kapandı ve açılmıyor Şarja taksam dahil bu akşam ararsanız konusuruz onun dışında sabah aramayın anca yine yarın akşam 8 den sonra arıyabilirsiniz

Hadi esenle kalın yardım edin lütfen..
Sen ayvayı yemişin. Tıpkı halka gibi :D
sonu ne olur sizce ? :)
Telefon ettiklerine göre 7 gün bekliceksin :D
Bu olay ''benim adım jenna gece yatagının başında sana çağrı atıcam'' gibi birşey olmuş. =)
Saçma geldi bana.
Problem çözüldü :)
Aman Bize Gelmesinde Kime Geliyorsa Gelsin Allah AŞKINA :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.